PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 096
ocen
7,9 10 1 29096
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

To jest jedyny serial, który obejrzałem cały dokładnie każdy odcinek pozostał mi tylko finałowy odcinek dlatego pytam :
- Czy naprawdę to już definitywny koniec serialu One Tree Hill ?
- Czy jest jakiś podobny serial równie dobry jak One Tree Hill ? jeśli tak poproszę o parę tytułów, gdyż chciałbym zacząć oglądać od początku jakiś nowy serial tylko proszę o fajne tytuły
- Czy ostatni finałowy odcinek trwa 50 minut ? bo słyszałem coś o dwóch godzinach finałowego odcinka ? proszę o rzetelne odpowiedzi z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi i życzę Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Wesołego Alleluja i Lanego Poniedziałku :) .

ocenił(a) serial na 10
myliutave88

Powiem tak:
Jak dla mnie to nie ma innego tak dobrego serialu jak One Tree Hill. (Oczywiście chodzi mi o tą fabułę)
Niestety to już koniec :( bardzo mi z tego powodu przykro, bo już mi się tęskni.
Ostatni odcinek trwa 50 minut, ale ma być jeszcze odcinek z wypowiedziami aktorów. ( tak mi się coś obiło o uszy )
Również życzę Wesołych Świąt i mokrego dyngusa :)

cycek123

-Tak, to juz definitywny koniec serialu, a ostatni odc trwa 50 min.
-Z podobnych seriali to bym poleciła The O.C, Gilmore Girls, Greek, Make it or break it. Wszystkie 4 jak dla mnie są bardzo dobre, chociaż do OTH najbardziej podobne są chyba Gilmore Girls, ze względu na klimat.

green_tea91

Gilmore girls? Chyba obejrzę, zachęciłaś/eś mnie ;) The O.C. rzeczywiście ma coś z OTH. Jakoś Marissa mi się kojarzy z Peyton a Summer z Brooke nie tylko pod względem wyglądu ;)

Queen_J

Gilmore girls to opowieść o matce i córce mieszkających w małym miasteczku Stars Hollow. Klimatem naprawę podobny do OTH, bardzo fajny serial obyczajowy, powinien ci się spodobać:)

green_tea91

a gdzie go mogę obejrzeć online?

ocenił(a) serial na 10
myliutave88

To juz niestety konec One Tree Hill. A szkoda, bo serial rewelacyjny był.
Gilmore Girls nie widziałam niestety online Ale inne seriale podobne trochę do One Tree Hill to: Greek, 90210, The O.C.

ocenił(a) serial na 10
vicky_on_drugs

Ja polecam Life Unexpected, bardzo fajna historia, szkoda, że szybko ją zamknęli.

ocenił(a) serial na 10
Futbolowa

No to też było bardzo ciekawe, ale szybko koniec. Nie wiem czemu...

ocenił(a) serial na 10
myliutave88

Gilmore girls jakoś wcale nie kojarzy mi się z OTH. Ubolewam nad jego końcem, dzisiaj obejrzałam ostatni odcinek :(
ale już ze współlokatorką zaczynam oglądać od nowa :D

myliutave88

Podobny serial - też o młodzieży i ich perypetiach miłosnych (i nie tylko), to "Plotkara" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones