PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,5 26 898
ocen
6,5 10 1 26898
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Wlasciwie tego nie wiem a to serial mojego dziecinstwa !!! co sie stało z bohaterami to z Crokettem i Tubsem i reszta ekipy z Miami Vice. prosze o pomoc

ocenił(a) serial na 10
Jezier_T

Wiem, że ostatnia misja Rico i Sonny'ego polegała na pojmaniu bosa kartelu narkotykowego, bodajże z Kolumbii.
Na końcu zrezygnowali z pracy w policji i ruszyli w świat :D.

ocenił(a) serial na 10
Jezier_T

na youtube jest ostatnia scena. Odcinek nazywa sie Freefal. Sony i Tubs załatwiaja jakiegoś bosa narkotygowego (mieli nic mu nie robić ponieważ był grubą ryba i FBI czy jakieś służby wewnetrzne chciały go miec żywego). Po tej akcji Castilio - oddany służbista - bierze od nich odznaki więc bohaterowie rezygnują z pracy w policji. W nastepnej scenie jest dialog miedzy Crocketem i Tubsem, a następnie odjeżdzaja Testarosa w sina dal a potem nastepuje powtórka niektórych scen ze wszystkich epizodów.

Johner

skoro to jest ostatni odcinek to dlaczego jest jako 17, a po nim są jeszcze 4, do 21 ? o co w tym chodzi?

ocenił(a) serial na 10
nikitapol

Freefall część 1 i 2 są ostatnimi odcinkami. Te co są po nich to są to tzw zaginione epizody tzn. są to odcinki, które z pewnych względów (cenzura) nie nadawały się do pierwotnej emisji i dali je na końcu w wydaniach DVD (mam wszystkie) dlatego epizody są wymienione niechronologicznie (akcja tych co są po Freefall dzieje się przed finalnymi odcinkami).

ocenił(a) serial na 9
Jezier_T

<b>Spojler:</b> Ostatni odcinek: Sony i Rico mieli wywieźć dyktatora-bosa narkotykowego z jakiegoś środkowoamerykańskiego kraju - w tej misji pracowali dla jakichś tajnych służb. Misja się udała, dotarli do Miami, na miejscu jednak okazało się ,że rząd nie chce postawić go przed sądem za swoje zbrodnie, tylko go ukryć w zamian za informacje. Dyktator jednak ucieka, Sony i Rico zestrzeliwują jego samolot. Nad ranem zjawiają się tajniacy, policjanci nie mają już sił by z nimi walczyć, wyrzucają swoje odznaki. Na miejscu zjawia się porucznik mówi, że może ich ochronić, ale oni mają już tego dość - "są wypaleni". Końcowa scena - Sony ma odwieźć Rico na lotnisko, gdy ruszają zadaje mu pytanie, czy rozważał kiedyś karierę w policji na południe od Miami. Scena odjazdu http://www.youtube.com/watch?v=h-m_IvaweN4 Lary Zito został zabity w drugim lub trzecim sezonie. Switek stał się nałogowym hazardzistą. Co z dziewczynami i porucznikiem - nie wiadomo.

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

czyli coś tam pamiętałem :-) Pamiętam jeszcze że Zito został zabity w 12 odcinku 3 sezonu. Switek faktycznie stał sie hazardzista a nawet przez krótki czas stał sie kapusiem na uslugach jakiegoś mafioza (któremu wisiał kase, dostał ultimatum - albo kapował albo do piachu). Co do dziewczyn to faktycznie nie wiadomo co sie z nimi stało ale ogladajac 4 i 5 sezon to bardzo zmalała ich rola, po prostu rzadko je było widać w porównaniu z poprzednimi sezonami. Tylko Castilio wytrwał ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones