PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
5 446
chce zobaczyć
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

W pierwszym odcinku trzeciego sezonu Ferarri Daytona zostaje wysadzona w powietrze w ramach testów wojskowego "złomu". W drugim odcinku trzeciego sezonu Sonny dostaje do dyspozycji Ferrari Testarossę. Natomiast w siódmym odcinku trzeciego sezonu (3x07 El Viejo) znowu jeżdżą Daytoną. W ciekawostkach nie znalazłem wyjaśnienia. Czy ktoś z Was wie o co tu chodzi? :) Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
dawid_barracuda

Odcinek nakręcono przed wysadzeniem Daytony w powietrze. Jak wiemy to nie był prawdziwy samochód tylko replika, bo serialu nie było stać na oryginał. Ferrari zgodziło się "podarować" Testarossę pod warunkiem, że Daytona zostanie unicestwiona :) Wracając do sedna. Nakręcone zostały dwa odcinki trzeciego sezonu z Daytoną i wyemitowali je nie po kolei. Gdzieś czytałem, że to ponoć błąd stacji, która nadawała serial, ale kto wie.

Kanarinho

Ano to się teraz trzyma kupy, dzięki za odpowiedź :) Swoją drogą też bym chciał dostać taki prezent :D Wstyd by mi tylko było na stacji benzynowej tankować za 30zł taki wóz :]

ocenił(a) serial na 8
dawid_barracuda

Propo Testarossy to jeszcze należy pamiętać, że w bardziej "hardkorowych" scenach została zastąpiona repliką na bazie DeTomaso Pantery ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones