PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432554}

Powrót do życia

Life
7,8 4 505
ocen
7,8 10 1 4505
Powrót do życia
powrót do forum serialu Powrót do życia

szukam kawałka z sezonu 2 odcinek z romanem w tle leci kawałek po polsku śpiewa dziewczyna , czy ktoś wie kto to ? bądź zna tytuł tago kawałka? taj piosenki
piękne dzięki ;) beti

ocenił(a) serial na 10
beata_74

Pod tym adresem znajdziesz listę utworów z odcinka "One" - http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090409045830AAyTLrT . Sama się nad tym zastanawiałam, ale nie mam w tej chwili czasu przesłuchać tych utworów.

ocenił(a) serial na 7
Joanna_Petarda

:) Pięknie Dziękuję ;) zaraz zacznę szperać ;) Pozdrawiam w tan szaro-bury ale nie ponury dzionek ;) Wspaniałego dnia ;)

ocenił(a) serial na 8
Joanna_Petarda

Niestety, nigdzie nie ma tej piosenki. Zastanawiałam się nawet czy nie ulegam złudzeniu, ale rzeczywiście ok. 25 minuty w tle jest polska piosenka. Jeśli ktoś ją znajdzie, niech da znać.

e_jastrzab

Kilka godzin szukania i jest! Zaspół nazywa się "The Godshills" a piosenka "Zowie" (aka "End") śpiewana przez Ewelinę, która "who had just emigrated from Poland to Baltimore". Te "just" to był rok 2007 i wtedy The Godshills wydali płytę "March" z której załapały się do serialu trzy kawałki: “Way”, “Fate” i “Zowie”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones