PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 189
ocen
7,2 10 1 43189
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Osobiście uważam sezon pierwszy za najbardziej udany i ciekawy, drugi też całkiem niezły,ale później już zaczęłam sobie odpuszczać poszczególne odcinki. W tym przypadku dobrym wyjściem była decyzja o zakończeniu serialu. Fajnie się rozwijał,ale powoli zaczął zamieniać się w tasiemca niskich lotów. Wątki Agaty i Marka zamiast intrygować z wypiekami na twarzy, zaczęłam oglądać z pewną irytacją. By przyciągnąć widza zaczęto ostro gmatwać fajny wątek i jednoczesne drugie dno serialu, zepsuli totalnie by przyciągną jak największą liczbę widzów, która od jakiegoś czasu znacznie zaczęła spadać. Jedynie dobór muzyki wciąż pozostawał na wysokim poziomie. Za całokształt dałam siódemkę, choć jeszcze 2 lata temu, byłabym w stanie wystawić wyższą notę. Dlatego uważam,że większość serialu swoją rację bytu powinna zakończyć po 3 sezonie, potem to już odgrzewanie kotletów, na siłę ciągnięcie problematyki.
A jakie są wasze odczucia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones