PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532929}
6,4 4 525
ocen
6,4 10 1 4525
Przystań
powrót do forum serialu Przystań

Ja myśle że w 11 i że zacznie a wy hmmn wogule przystan to najlepszy polski serial!!

kotekpsotek31

jak tak na prawde ma na imie mariusz?<br/>

ocenił(a) serial na 10
kotekpsotek31

Mariusz tak prawdziwie to Marcin Sianko:) Bodajże krakowski aktor:)
A tutaj więcej do czytania o bohaterach gizyckiej Przstani:)
http://aleseriale.pl/sid,28071,title,Przystan,serial_obsada.html?ticaid=691ab

I myślę że pewnie też gdzieś przy końcu zacznie chodzić, bo jakoś wczesniej nie doczytałams się w opisach - a czytałm 10 opis odcinka:) Tez uważam że pomimo jakiejs tam krytki, błędów tych co się az tak strasznie wpatrują w detale - to jest fajny, lekki serialik. I myślę że zamierzeniem producentów było takie potraktowanie tego serialu, a nie dokument o ratownikach:)

viki_l

Tak,zacznie chodzić. Wydaje mi się,że w odcinku 11 lub 12.

Btw.. Marcin Sianko bardzo utalentowany aktor- widziałam go w kilku sztukach w teatrze z którym jest związany. Miło zobaczyć go w innej odsłonie. : )

Przystań nie wszystkim się podoba- no wiadomo.. Ale jest w tym serialu coś co przyciąga -piękne krajobrazy,nowe twarze i do tego muzyka.
Duży plus. ;]

kotekpsotek31

Jak dla mnie postać Mariusza jest ciekawą opcją, nie często w polskich serialach pojawia się osoba niepełnosprawna i to jeszcze na takim wysokim stanowisku, brawo dla twórców za pomysł i charakter jaki nadali tej postaci. Serial ogląda się całkiem miło. 7,5 Polecam.

ocenił(a) serial na 9
idol_5

moim zdaniem nie zacznie.. choć w opisach jego postaci jest wyraźnie napisane że stanie na nogi to niby kiedy??
12 odc minął i NIC. a jak nagle w 13 odc stanie cudem na nogi do będzie tandetne, taki cukierkowy happy end- uhh ;/

ocenił(a) serial na 10
livhanna

Ja myślę że Mariusz stanie na nogi ale w drugiej serii serialu, cała seria odcinków jest tak skonstruowana że pokazuje nam dokładnie co trzeba umieć by ukończyć taki kurs jaki opisuje ten serial. Przekonał mnie on do tego co chce robić w przyszłości miałam już wiele planów a to lekarz może policjant adwokat kelnerka barmanka ale tak na prawdę po tym serialu a nawet w trakcie jego emisji zrozumiałam że bycie ratownikiem to jest to na czym mi zależy , ze to właśnie jest moje powołanie , sama praca w Mazurskim WOPR to przeżycie mam nadzieje że mi sie uda . Trochę odbiegłam od tematu , Mariusz stanie na nogi na pewno gdybym była Anką z serialu nie dała bym za wygraną losowi i wypadkowi i zaczęła razem z nim rehabilitacje i szybko postawiła go na nogi mam nadzieje że tak też się stanie w kolejnej serii na która tak z niecierpliwością czekam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones