PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842583}

Ród smoka

House of the Dragon
7,6 45 546
ocen
7,6 10 1 45546
7,6 18
ocen krytyków
Ród smoka
powrót do forum serialu Ród smoka
eltoro10000

A to tylko w Polsce narzekają, że obsada nie ma jednolitego koloru? Rozbieg i baran w ścianę XD A wśród Twoich określonek rodem z Krytyki Politycznej zabrakło jeszcze ruskiej onucy, gapciu.

Prawdziwy_Rychu

Ruskie onuce to nie moje klimaty. Ale wyczuwam, że twoje...

eltoro10000

Nic dziwnego, będąc zaszprycowanym na logiczne myślenie, widzi się wyżej wymienionych wszędzie, gdzie pojawia się ktoś z odmiennym zdaniem :) Tylko to wyczuwanie nie pasuje, w końcu wiruska celebrytę przechodzisz kilkanaście razy do roku. BTW, wygraliście już z Władkiem za pomocą kredek i przyimków?

Prawdziwy_Rychu

Wybacz, w ogóle nie wiem o czym do mnie rozmawiasz. Napisz choć jedno zdanie zrozumiałym językiem, zamiast bredzić, to chętnie odpowiem.

eltoro10000

"O czym do mnie rozmawiasz"? Co Ty właśnie napisałeś, ćwoku XD Twój język to raczej ten z czarnych spędów, a ja nie zamierzam się do tego rynsztokowego poziomu zniżać. Pal gumę.

Prawdziwy_Rychu

Jeśli skądś tu zajeżdża rynsztokiem i prostactwem, to raczej od ciebie...

eltoro10000

Ojoj, mały lewaczek jest smutny, że akcja zrodziła reakcję :( Nie ubliżaj narodowi Polskiemu, to jej nie będzie. I nie "od ciebie", tylko "od Ciebie", jeśli już chcesz kogoś pouczać na temat języka, baranie.

Prawdziwy_Rychu

Ostatnie, czego potrzebuję, to nauki od wtórnego analfabety.

eltoro10000

Mówisz o swoim nauczycielu języka polskiego w CKU? Pamiętaj, że nikt Ci nie bronił dostępu do literatury podczas edukacji. Ale rozumiem, że "na skłocie" były lepsze zajęcia.

Swoją drogą, ciekawa sprawa. Którego słowa w wyrażeniu "pal gumę" nie rozumiesz?

Prawdziwy_Rychu

Obiecałem sobie nie dyskutować z internetowymi trollami i przygłupami. Zakończę więc pasującymi tu słowami poety:
"Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je.bał,
bo to mezalians byłby dla psa."

eltoro10000

Wybitne samozaoranko, biorąc pod uwagę, że odpowiadasz mi czwarty raz :D Wracaj do szkoły głupcze, a nie wiersze z internetu przeklejasz.

Prawdziwy_Rychu

https://joemonster.org/mg/show/268286/lastup/Nie_kloc_sie_z_glupcami

eltoro10000

1. Przekonuj (nie wiadomo kogo, chyba samego siebie), że adwersarz jest debilem.

2. Napisz w czwartej odpowiedzi, że miałeś z takimi nie rozmawiać.

3. W tym samym komentarzu stwierdź, że nie dasz mu repliki.

4. Napisz piątą odpowiedź.

W którym miejscu sieją takich jak Ty?

Prawdziwy_Rychu

Masz absolutną rację ;-)

eltoro10000

Aha. A Ty jesteś klinicznym przykładem atencyjnego, lewackiego debila. Szkoda już na Ciebie czasu :)

Prawdziwy_Rychu

Masz rację ;-)

Prawdziwy_Rychu

Rychu, ale ty masz smutne i szare życie, siedzisz na filmwebie i piszesz jakieś foliarsko-prawackie pierdzenie, weź kasztanie wstań sprzed kompa, nie wiem pompki porób, zagadaj do jakiejś dziewczyny/chłopaka nie wiem co wolisz i zastanów się nad swoim życiem i tym co piszesz na stronie poświęconej filmom i serialom, nie pozdrawiam

kisiel_bananowy

A jak trzeba być smutnym, by być lewusem i na tym samym FW ładować się między wódkę a zakąskę, nie mając żadnych argumentów (i ratując się jakimś wysrywem na temat tego, co wydaje Ci się na temat mojego życia prywatnego) to już sam wiesz najlepiej :D Weź się kmiocie nie ośmieszaj. Czasy, gdy musiałem być przy komputerze, żeby pluć na takich jak Ty, bezpowrotnie minęły. O ćwiczeniach fizycznych nawet nie wspominaj (poćwicz lepiej język Polski), bo gdyby nie ochrona systemu, to Ty i Twoi światopoglądowi koledzy nawet by nie wyszli ze swoich dziko zajętych melin na ulicę. A na Twoje problemy z orientacją seksualną (niby cudzą, a tak naprawdę własną) może zaradzić jedynie profesjonalista :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones