PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875987}

Reacher

7,4 19 656
ocen
7,4 10 1 19656
7,4 9
ocen krytyków
Reacher
powrót do forum serialu Reacher

Czyta Andrzej Leszczyński. To dodatkowo zniechęca mnie do oglądania, gdyż Pan Andrzej do czytania filmów/seriali takiego gatunku zupełnie nie pasuje.

ocenił(a) serial na 8
Shiloh

Spróbuj z napisami. Jeśli jesteś przyzwyczajony/a do lektora, na początku może być dziwnie ale później nie będzie można wrócić do lektora. Przynajmniej ja tak mam. Od dawna oglądam z napisami, lektor wręcz mnie drażni.

MaVeR1905

Wszelkie informacje przedpremierowe, w tym zwiastun zniechęciły mnie totalnie. No sorry, jeśli to ma być wierna adaptacja, to ja dziękuję. Miało być wiernie i mroczno (jak w książce), a wszystko wskazuje na względnie wolną interpretację w stylu buddy movie.

ocenił(a) serial na 8
Shiloh

Nie czytałem książek, więc rozumiem, że jest mi łatwiej polubić serial.

Serial jednak zachęcił mnie do sięgnięcia po książki, więc to chyba całkiem fajnie.

MaVeR1905

Nie zgodzę się z Shiloh. Serial nigdy nie będzie do końca wierny książce, jednak w przypadku Reachera jest bardzo blisko. Klimat amerykańskiego zadupia jest dokładnym odzwierciedleniem tego co opisywał Child Lee. W porównaniu do produkcji z Tomem Cruisem główny bohater oddany rewelacyjnie.
Owszem widzę wiele rzeczy które moim zdanie powinny zostać poprawione, ale akurat przeniesienie klimatu książki na ekran jest zrobione wzorowo.

ocenił(a) serial na 8
polja_2

Dobrze się ogląda bo sceny przemocy nie są dominujące nad fabułą i są w miarę realistyczne.

broncoboy2

Scena zemsty została oddana rewelacyjnie tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=jqqrdgLGzRE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones