Reacher (2022)
Reacher: Sezon 2 Reacher sezon 2, odcinek 3
odcinek Reacher (2022)

Zdjęcie warte tysiąc słów

Picture Says a Thousand Words 47m
7,4 534
oceny
7,4 10 1 534
Reacher
powrót do forum s2e3

Nowy Reacher średnio mi podszedł. Reacher wszystkowiedzący, nieśmiertelny. Kilka śmiesznych wpadek, jak idą na włam w ciuchach w których chodzą cały czas, zamiast ubrać się na ... czarno lub w nocy płynny cement sobie stygnieXD Pierwsza część była swojska i się więcej działo, bohaterowie jak policjanci, czy mieszkańcy byli bardziej prawdziwi, żywi, w nowej części wszyscy są super bohaterami. Sam główny aktor, który gra Reachera jest za bardzo napakowany, jest powolny i mocno mi przeszkadza. Serial obejrzę do końca, ale jestem zawiedziony.

piki2121

Jest w sam raz, właśnie przerabiam 2 tom i Alan jest dosłownie jak z opisów reachera 2 lata po 1 tomie.

Swoją drogą mam wrażenie że to oficjalne wyjaśnienie dlaczego przeskoczyli do 11 tomu jest z czapy
Oni się chyba wystraszyli polityki, rok temu był ten cały szturm na biały dom itp a drugi tom skupia się na bojówce radykałów która chce ustanowić własne suwerenne państwo

ocenił(a) serial na 9
piki2121

Masakra... średnio Ci podszedł, jesteś zawiedziony ale będziesz oglądać do końca...to po co biadolisz?mi sie nie podoba to nie oglądam. Jak masz się użalać to zmien forum bo się osmieszasz

yogisionek

Haha, nie mozna wyrazić opinii, przecież nie obejrzałem całego serialu wiec nie wiem co bedzie dalej. Wypowiadam sie jakie mam odczucia po 3 odcinkach w porownaniu do poprzedniego sezonu. Na razie to ty sie osmieszasz piszac w moim wątku, jak Ci nie pasuje to po co piszesz, wszystkowiedzący atencjusz.

piki2121

Beton wiąże nawet w nocy a cement to jego składnik.

ocenił(a) serial na 9
piki2121

W jednej z książek Reacher dostał kule w klatkę piersiową i nic mu się nie stało więc czego się spodziewać. Reacher e książce ważył ponad 110kg i też był wielki, w zasadzie teraz wygląda tak jak powinien, a nie jak jakiś Tom Cruise leszcz.

ocenił(a) serial na 8
piki2121

+1. Dodałbym do tego za dużo silnych kobiet do tej pory mi to nie przeszkadzało, ale naprawdę patrzyć już na to nie można w  filmach i serialach.

Maciej_203

Jakoś nie mam z tym problemu. To nie historia o mamusiach zmieniających pieluchy, tylko o kobietach z armii. Żołnierzach, a nie sekretarkach. Zresztą książki o Reacherze zaczęły się w 1997 roku. Czyli silne kobiety to nie wymysł ostatnich lat.

ocenił(a) serial na 8
alistair80

Nie wyraziłem się jasno, śmieszą mnie te lańska spuszczane przez mikro kobietki solidnym chłopom, a paradne to było wielce jak z pistoletu ubiła snajpera!;)))))) Trenowałeś jakąś sztukę walki? Lub odbyłeś ZSW? to będziesz wiedział co szwankuje w dzisiejszym kinie i dlaczego dawniejsze twarde fimowe kobiety nie były vvkórvviające a teraz są!

piki2121

Książkowy Reacher miał 195 cm wzrostu, a aktor ma 188 cm. Nie nazwałbym go za dużym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones