Reacher (2022)
Reacher: Sezon 2 Reacher sezon 2, odcinek 5
odcinek Reacher (2022)

Pogrzeb

Burial 43m
7,0 477
ocen
7,0 10 1 477
Reacher
powrót do forum s2e5

za to kobita trafiła jednego w czoło ze stu metrów z beretty. Coraz więcej bzdur w tym serialu.
650 najnowocześniejszych rakiet przewożonych tirem przez jedynego kierowcę jak partię browca też nieźle wygląda...

eltoro10000

Racja, niestety strzelanina na cmentarzu i nieeskortowana ciężarówka to straszny przypał... Pytanie czy tak było w książce czy to scenarzysta dał dupy?

MMB

Przekartkowałem książkę, mogłem coś przeoczyć, ale raczej nie ma tam ani sceny na cmentarzu, ani na drodze. Tak jak wcześniej nie było sceny na budowie z płynnym betonem w zbiorniku w środku nocy.

eltoro10000

Dzięki za info :)
Widać scenarzysta (scenarzyści) chcę jakoś specjalnie zabłysnąć i "udoskonalić" książkowe historie :/ Szkoda, bo chyba jednak większy realizm by się przydał serialowemu Reacherowi. W pierwszym sezonie jeszcze taki kwiatków nie było za dużo, a tutaj już niestety puścili wodze fantazji.

MMB

Ekran ma swoje prawa. Trzeba podrasować fabułę, by w każdym odcinku było jakieś mordobicie i strzelanina.

eltoro10000

E tam. To takie barany piszące scenariusze przyzwyczaiły ludzi do masy akcji. A po drugie można zrobić takie sceny z głową, a mam wrażenie, że scenarzyści za dużo rozumu nie mają.

alistair80

To nie widownia dopasowuje się do filmów i scenariuszy, tylko twórcy do widowni. Jak słusznie stwierdził kiedyś świeckiej pamięci Zygmunt Broniarek, przeciętny amerykański wisdz kinowy to jedenastoletni Murzyn analfabeta i od tego czasu nic się nie zmieniło, i pod takiego widza robi się filmy, bo to oni kiedyś generowali zysk z biletów, a dziś generują widownię na platformach streamingowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones