PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694449}

Sanjay i Craig

Sanjay and Craig
4,5 364
oceny
4,5 10 1 364
Sanjay i Craig
powrót do forum serialu Sanjay i Craig

Zacznę od tego że obejrzałem pół jednego odcinka i wprost się załamałem.Zacznę od tego że głowni bohaterowie [ w tym przypadku bardziej Sanjay ale też Craig] to skończeni idioci którzy mają obrzydliwe hobby typu pierdzenie do słoika [ Ohyda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] Sąsiad ich to jakiś maniak na punkcie niszczenia węży.Banda Gnojków ulicznych to jakieś nieporozumienie.Jeden z kolegów Sanjaya zachowuje się jakby go wychowywali zwierzęta, a co do całej reszty ech szkoda mówić

roman876

Zgadzam się. Serial jest okropny. Postacie, fabuły, rodzaj humoru i cały serial jest poniżej wszelkiej krytyki! Zastanawiam się jakim cudem to ma aż 5 gwiazdek, i że ma wyższą ocenę od Piekaczek które są super, pomimo klozetowego humoru.

Po za tym w Piekaczkach nie ma aż tak dużo takiego humoru, a każdy odcinek Sanjaya i Craiga jest wprost przedawkowany nim.

ocenił(a) serial na 1
Chuck123456

Zgadzam się Piekaczki są o niebo lepsze od Sanjaya i Craiga i pomyśleć że ten syf ma mieć 3 sezon { Sanjay i Craig}

roman876

Racja. Jak wczoraj obejrzałem przypadkiem jeden odcinek Sanjaya i Craiga to chyba podwyższę Piekaczkom ocenę na 8 :D

Chuck123456

A ja steven universe na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones