PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868116}

Sceny z życia małżeńskiego

Scenes from a Marriage
7,8 13 725
ocen
7,8 10 1 13725
7,3 12
ocen krytyków
Sceny z życia małżeńskiego
powrót do forum serialu Sceny z życia małżeńskiego

Ten serial został stworzony na podobienstwo innych seriali HBO ostatnich 2 lat. Tu nie chodzi o to by trafiać do widzów, tu chodzi o to by zadowolić krytyków i dziennikarzy. Jak dobrze że Amazon zrobił promocję na Polskę. Netflix + Amazon to dzisiaj najlepszy tandem jeśli nie chcesz oglądać skrajnego lewactwa.

Meldondg_Lord

Ty tak na poważnie?

Meldondg_Lord

Wow, przyznam że czasem czytam komentarze niektórych seriali, w sumie tylko dlatego, bo wiem że gdzieś znajde kogoś, kto będzie się oburzal że filmie jest za dużo: niebialych, niehetero, niekatolików, niejakiśtam. Ale tutaj serio się tego na prawde nie spodziewałem. Brawo!

Meldondg_Lord

te nagie penisy sprawiły, że chyba obejrzę. dzięki za rekomendację

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

rozwiniesz te "wątki na tle równości rasowej"?

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Współczuję ci. Utknąłeś w bańce i nie wiem czy aby nie za późno, by się z niej wydostać.

ocenił(a) serial na 1
Demicod

Lewactwo to bańka. Bańka, którą trzeba przebić, bo pochłonie ludzi w takim samym tempie w jakim skończy się w niej powietrze. W przykrych czasach przystało żyć ludziom myślącym.

ocenił(a) serial na 1
Meldondg_Lord

I dlatego średnia ocen od widzów (7,8/10) jest wyższa od filmwebowych krytyków (7,2/10). Wychodzi na to, panie Desperados, że widzowie chcą oglądać propagandowe nagie penisy, przykro mi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones