PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Też na TV Puls. O godz. 12.00.
http://www.telemagazyn.pl/artykuly/sezon-na-milosc-turecka-telenowela-powraca-do -tv-puls-kiedy-emisja-zdjecia-51076.html

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

chyba na łeb upadli, że to znów puszczają

darjaa

Nikt nie każe ci tego serialu oglądać, jeżeli ci się nie podobał .

Nie rozumiem po co zaraz takie słowa ?

ocenił(a) serial na 1
buterfly

a które słowo się nie spodobało ?

darjaa

''Na łeb upadli''

Co w tym złego że chcą ponownie wznowić serial , kiedy dużo ludzi ich o to właśnie prosiło ? .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Może to , że nie puścili drugiej serii chociaż wiemy, że jest, że TV Puls ma gdzieś swoich widzów, zmienia godziny emisji z dwugodzinnym wyprzedzeniem, ściąga seriale z anteny bez ostrzeżenia itd itd.

ocenił(a) serial na 1
darjaa

poza tym, znów jest taka godzina, że serial obejrzy mniej więcej ten sam zestaw ludzi co rok temu... skoro tak ich widzowie prosili, czemu nie puszczą w godzinach późniejszych, mało tego godziny seriali które już mają swoją emisję zmieniają..

darjaa

Po pierwsze wcześniej nie był emitowany, o tej samej godzinę tylko z tego co wiem po piętnastej .

Po drugie każda stacja zmienia godziny emisji, różnych programów TV Puls to nie wyjątek .

Po trzecie TV Puls nie powiedział nigdzie że, nie wyemituje ty 8 odcinków - Więc nie rozumem, skąd takie oburzenie .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Na FB napisali ze nie mają jeszcze ramówki na kolejne miesiące także wychodzi na to, że oni sami nie wiedzą, a przedtem emitowali o 14 jak już.

ocenił(a) serial na 1
darjaa

aha i nie każda stacja, bo na TV 4 seriale lecą niezmiennie od lat o 16 i 17 ,

darjaa

Co do godzin wiadomo że wszystkim nie dochodzisz, ci pasuje godzina 17 innym już nie zbytnio .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

mi ta godzina nie pasuje, chodziło mi tylko, że godziny są stałe od lat nie urywają seriali w połowie, nie przenoszą np na 6 rano itd itd

darjaa

No właśnie więc nie rozumiem skąd takie oburzenie, dopiero przygotowują ramówkę na wrzesień .

Zalecałbym chwilę spokoju i cierpliwość .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

z tego co pisali na str pulsu to na lipiec

darjaa

Sorki za błąd dokładnie lipiec i sierpień .

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Z ogromnym szacunkiem do tego serialu wolałabym jednak,żeby puścili coś innego.
Jest tyle fajnych seriali ,a on wciąż powtarzają to samo.
Na tvp 1 i 2 ponawiają Imperium i WS.
Masakra.

Same nudy w tej telewizji.

sloneczkO_1

A ja chętnie obejrzę ponownie ten serial, to co jest zaletą tego serialu to przezabawny humor .

Inne emitowane u nas tureckie seriale tego nie mają - dla mnie osobiście są zbyt za ciężkie .

buterfly

Pewnie wiesz, że SnM leci też teraz od kilku dni we Włoszech ;) i się podoba ;)
Tutaj włoski zwiastun KM ;) długi ale ładny ;)
https://www.youtube.com/watch?v=cf35aUq9C_o
Wybrali takie melodie z KM, które mnie zawsze wzruszają ♥ I świetnie wpasowali też Alvaro Soler "Sofia" oraz Ellie Goulding "Love me like you do" ;)

A tu krótsza wersja zwiastuna 53 sekundy https://www.youtube.com/watch?v=ZfLYp1SB2mc

Vanessa100

No proszę tego nie wiedziałem .

Jak widać KM zdobywa światową sławę i dobrze bo na to zasługuję .

Fakt świetnie wpasowali piosenki zwłaszcza Alvaro Soler ''Sofia'', super pasuje do KM aż wpada w ucho i chcę się tańczyć ;)

A jak jest we Włoszech emitują razem, z 2 sezonem czy tylko 1 sezon ?

buterfly

Dokładnie, aż chce się tańczyć :D
Teraz ilekroć słyszę Alvaro Soler "Sofia", to mi się kojarzy z KM :D
Wcześniej mi się ta piosenka nie podobała, ale jak usłyszałam ją we włoskim promo KM, to mi się bardzo spodobała i teraz jak leci, to podgłaszam radio :D


We Włoszech odcinki są dzielone i odcinek ma 45 minut. Odcinków ma być 100.
Na razie wykupiono jeden sezon.
Ja mam nadzieję, że Włosi wyemitują także drugą serię, bo przecież słynny piękny 52 odcinek miał miejsce w Rzymie :D

buterfly

Zapomniałam dodać, że włoskie odcinki KM są dubbingowane, ale to pewnie zauważyłeś w zwiastunie :D
I przyznam, że nawet podoba mi się ten dubbing w promo (szczególnie głos Oyku), j. włoski jest taki ładny, melodyjny, pasuje do mówienia o miłości ♥
Choć ja ogólnie nie lubię dubbingów. I cieszę się, że u nas KM był z lektorem.


Pierwsze cztery odcinki KM po włosku
1 https://openload.co/f/2qpQCrsLga0
2 https://openload.co/f/gX2y2rnjSB4
3 https://openload.co/f/-Fir02WFhIs
4 https://openload.co/f/GdIpqjotH5A

Vanessa100

Ja wole bardziej lektor więc także się cieszę że u nas emitowano KM z lektorem , choć wiem że oryginalnie w pierwszym sezonie Serkan nie mówił swoim prawdziwym głosem tylko był właśnie ''podkładany'' przez innego aktora .

Ale z tego co wiem to chyba już w 2 sezonie z tego zrezygnowali :)

buterfly

Właśnie śmiesznie się składa, bo jakby w tych włoskich odcinkach KM nie było dubbingu, tylko lektor lub napisy (nie wiem, jak to u nich w tej włoskiej tv jest), to i tak Włoszki nie usłyszałyby prawdziwego głosu Ayaza/Serkana, bo przecież on cały 1 sezon był dubbingowany ;)
Dubbingowany dubbingowany Serkan :D:D Podwójnie dubbingowany :D

Tak, tak, w drugiej serii KM Serkan mówił swoim głosem :D

Vanessa100

Dokładnie podwójnie dubbingowany Serkan :)

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Dobre.
Podwójnie dubbingowany Serkan.

Ja luknelam sobie w kawałkach na dwa odcinki w tv.

Dziś zobacze sobie ich pierwszy pocałunek.
Aż łza się w oku kręci :)))

sloneczkO_1

ja to w ogóle, jak słyszę jakieś melodie z KM, to się wzruszam ;(
I jeszcze, jak widzę sceny z KM, szczególnie z tych pierwszych najlepszych odcinków, to w ogóle ;(
Niedobrze ze mną hahahahaha :D

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Ha ha

Te pierwsze odcinki były super.
Później troszkę się zepsuły.

Ja oglądam w kawałkach,bo o tej porze nie bardzo mam czas.

No od Sezonu wszystko sie zaczeło.
Ja do dziś mam ustawiony dzwonek z KM jak ktos dzwoni do mnie ,więc nie jest z Toba tak źle ha ha

buterfly

Cytuję justyn173 z teleforum
"Jak donosi platforma MEDIASET, SEZON NA MIŁOŚĆ bije rekordy popularności we Włoszech. Emitowany tam od 6 czerwca 2016 r. serial przyciąga do 2,4 mln widzów, odnotowując średnio 18% ogólnego udziału w rynku telewizyjnym. Jednak liczba widzów rośnie z dnia na dzień Ponadto, Twitter został opanowany przez #‎cherryseason‬ ‪#‎lastagionedelcuore‬ ‪#‎kirazmevsimi‬."


Super !!! Cieszę się :D

Vanessa100

Brawo tak powinno być :)

A jak KM przeniesie się do Włoch, to dopiero we Włoszech będzie oglądalność :)

Vanessa100

Czyli od poniedziałku SnM w TV Puls o 12.00, jak ten western - W samo południe ;))

Vanessa100

http://www.eska.pl/cinema/news/36389/sezon_na_milosc_nowy_turecki_serial_juz_w_t elewizji_zwiastun_streszczenie_gdzie_ogladac C U D O W N I E

Vanessa100

Wlasnie zobaczylam!!! Jeeee.... Zachwytow nad Ayazem ciag dalszy

Vanessa100

Te pierwsze odcinki i te ich utarczki slowne byly boskie... A Ayaz achhhh ten serial zle na mnie wplywa....

monia198923

Pierwsze odcinki SnM były genialne ;)
Na mnie też ten serial źle wpływa hahhahha :D Żaden serial nigdy tak nie podbił mego serca jak ten :D

Vanessa100

Na mnie też źle wpływa ekhhh ... wspomnienia, ale małe déjà vu mamy .. :) Ja tam czekam na późniejsze odcinki, od 25 boluma są moje ulubione <3 <3

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

W piątek oglądałam ich pierwszy taniec.

Co to była za magia.
Te gesty,spojrzenia.
Cud,miód i malina :)))

sloneczkO_1

A zauważyłaś, że jak są na sali tylko razem w tym tańcu (tak im się wydaje że są tylko oni), to słychać ich oddechy i bicie serc? ♥
Ja zauważyłam to oglądając dopiero za którymś razem :D:D

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Tak zauważyłam ,tak jak Ty za którymś razem ha ha

Jak oglądałam teraz w telewizji to już wiedziałam .

Mete z Seymą tacy zakochani a tańczyli jak na szkolnej dyskotece ha ha

sloneczkO_1

A wcześniej było dobre, jak Seyma próbowała zachęcić Metego do tańca, a on nie :D
Ale nudziarz i sztywniak z tego Metego, nawet pobujać mu się trochę nie chciało na parkiecie.............

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Tak.

Seyma do Oyku i Ayaza : " Chodźcie potańczyć "
Ayaz : " Ja tańczę wnętrzem " ha ha

sloneczkO_1

"Ayaz : " Ja tańczę wnętrzem " ha ha"
tak, dobre to było hahhhaha :D

A potem jak OyAz po dyskotece siedzieli na masce samochodu i jakie mieli smutne miny, szczególnie te smutne miny Ayaza ♥
I był w niebieskim :D

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Dokładnie :))

Fajne wspomnienia :D

Vanessa100

O nieee nie moglam w piatek oglądać.... Przegapilam tanieccccc :( Oyku juz mnie zaczyna irytowac na szczescie Ayaz wszystko rekompensuje

monia198923

Ich taniec zawsze możesz sobie zobaczyć na yt ;))
Ale rozumiem, że Ty chciałaś w odcinku.

Vanessa100

Pewnie ze chcialam w odcinku to bym sobie nagrala.. Ja nadal mam internet na limit... Musze unikac yt...

monia198923

Nie znam się na tym, ale czy nie możesz sobie nastawić w tv nagrywania na konkretną godzinę (ostatnio zaczyna się wcześniej - 11.50) i sobie nagrać odcinek?

Vanessa100

Niestety nie.... Moge tylko recznie wlaczyc nagrywanie... Ale nic sie nie stalo. Trudno. Czasem sobie nagrywam te fajniejsze momenty... Calego odcinka to nawet nie chce.. Bo nie wszystkie watki mnie interesuja (np Melepety) no i nie mam nawet takiej pamieci duzej.

monia198923

Ale jakby co, to zawsze możesz tu do wątku wpaść na małe wspominki o Sezonie :D:D

Vanessa100

Przeczytalam male wspominki o Serkanie hahaha. No pewnie ze wpadne :)

monia198923

Oyku już Cię zaczyna irytować? ;) A czym? ;)

Vanessa100

No swoim naiwnym zachowaniem... Jak byli na tej plazy w tych domkach co sledzila go z Burcu... Wyzywala go od zboczencow jak jej na zlosc robil i podrywal te laski... I ze mu wstydu narobi no to to jest powaznd zachowanie? Przeciez dzien wczesniej powiedziala ze nic ich nie łączy.
Albo potem jak nie pozwolila Ayazowi w czasie gry zdemaskowac Szelmy przed Melepeta tylko focha strzelila..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones