PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Zakładam ten wątek do dyskusji na temat przyszłych odcinków jakby ktoś miał jakieś pytania. A tak swoją drogą jaki obstawiacie finał telki myślicie, że będzie happy end Ayaza i Oyku bo podobno różne są opnie na temat zakończeń w tureckich telkach.

ocenił(a) serial na 8
justyna280

Ja wychodzę z założenia że to telenowela, i happy end będzie. :) Mam nadzieję że tv puls wyemituje przez wakacje jak najwięcej odcinków, ponieważ z tego co udało mi sie wyszukać w Turcji lecą jeszcze odcinki (teraz bodajże 49), a w internecie kompletnie nikt tego nie tłumaczy, nawet na język angielski. Nie udało mi się znaleźć żadnych napisów, chociaż żeby w translatorze magicznie zamienić je w polskie.

mistrzyniF1

Również szukałam i też nie mogłam znaleźć z napisami. Faktycznie odcinek 49 leciał tam wczoraj bo co sobotę są. Ciekawi mnie natomiast jak to będzie dalej znaczy ile odcinków oni mają w planach.

ocenił(a) serial na 8
justyna280

Ja również. Do tego stopnia zawładnął mną ten serial, że już chciałam się tureckiego uczyć. :P Mam nadzieję, że może jednak Pani która tłumaczy seriale tureckie weźmie się i za ten, jeżeli telewizja przestanie go emitować [ODPUKAĆ]. Najwyżej będę ją dręczyć każdego dnia, aby je przetłumaczyła. :)

mistrzyniF1

Do 50 odcinka na pewno będzie bo tyle Puls kupił więc to co na razie leci w Turcji u nas też zobaczymy. Nie wiadomo tylko co będzie dalej czy po tych 50 się skończy czy kręcą dalej a jeśli tak to ile jeszcze odcinków. Ja osobiście wolałabym by się skończyło bo szkoda niszczyć taką parę jakimiś idiotycznymi wątkami by wydłużyć serial a widziałam sporo telek, które miały wydłużoną liczbę odcinków właśnie przez wysoką popularność i to często nie wychodziło na dobre bo pojawiało się sporo absurdów.

ocenił(a) serial na 8
justyna280

Co racja to racja. Choć jak na telenowelę ta naprawdę trzyma dosyć niezły poziom. Nie jest to serial wybitny, ale w porównaniu do latynoskich to dosłownie arcydzieło (według mnie oczywiście, bo niektórzy mogą mieć inne zdanie.) :D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Ja też uważam, że ten serial ma wybitny poziom, jeśli go tak porównać do latynoskich tasiemców. Wątki są zabawne, spójne, bohaterowie sympatyczni... Twórcy nie przeginają ze złymi bohaterami (Mamy np. taką Seymę, na którą, jeśli się spojrzy całościowo, to można ją nawet polubić :P)

ocenił(a) serial na 1
justyna280

ja też wolałabym by się skończyła po 1 serii, bo potem to będzie takie na siłę rozstawanie się i schodzenie, chyba, że np by się pojawiło dziecko, albo problemy innej natury

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

dasie napisy znaleźć na youtube

ocenił(a) serial na 9
justyna280

A wracając do spojlerów!!! Tak się wciągnęłam, że oglądam odcinki/filmiki na youtubie do przodu. Nie wszystko rozumiem i jeśli ktoś ogląda tak jak ja po turecku, to zapraszam do podzielenia się swoimi odczuciami, interperetacją, itd :P
Poniżej info o odcinkach 20-25
* Będzie mega awantura (nie wiem o co, bo nie zrozumiałam) na jakiejś uroczystej kolacji (?) Ayaz się o coś wkurzył i zaczął wrzeszczeć na Oyku, tak przeraźliwie się darł, że aż dygotałam. Nawet zaczął nią potrząsać ;) Oczywiście wszyscy patrzyli na to, Derrin ruszył Oyku na ratunek i tylko zarobił w papę. Tak porządnie, że aż się wywrócił.
* Derrin okaże się porywaczem, porwie Oyku. Oczywiście, nasz dzielny Ayaz ją uratuje ;)
* Mieszkanie Oyku i jej rodziny. Dzwonek do drzwi. Za drzwiami - ojciec Oyku :P Oyku wybiega z płaczem, a potem scena w szpitalu i ojciec Oyku leży w łóżku szpitalnym
* Odcinek 24/25 Wydaje mi się, że Oyku prosi Ayaza aby się z nią ożenił... bo zaraz po ich rozmowie zaczynają się przygotowania do ślubu... na który Ayaz się spóźnia i Oyku zostanie podprowadzona do 'ołtarza' przez Mete? Nawet nie jestem pewna, czy z tym Mete czegoś nie podpisała, dziwnie to jakoś wyglądało. Widział ktoś? Potem Mete i Oyku znaleźli się w pokoju hotelowym, do którego przebrany za obsługę popychając wózek z szampanem, przyszedł Ayaz i zabrał Oyku :P Pojechali do swojego miesca, na jakimś pomoście i tam wzięli (?) "ślub" tylko we dwoje? Tak to wyglądało? Jak Wy to widzicie?

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

jak chcesz wiedzieć co będzie to na stronie internetowej pulsu są opisy odcinków chyba do 33. a dzieje się ostro potem, nie wiem czy ci zdradzać, czy nie życzysz sobie :)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Zdradź :D bo ja sama oglądam, co mogę do przodu, ale niewiele z tego wiem :P

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

z tego co mi się wydaje to Oyku miała wziąć ślub z Ayazem, taki pokazowy (bodajże dla ojca), ale jednak ślub. Ayaz niestety nie mógł się na nim pojawić, ponieważ jego wspaniała matka postanowiła się zabić (na niby). takim oto sposobem miejsce Ayaza zajął Mete i to z nim Oyku wzięła ślub (na tyle prawdziwy że potem się rozwodzili).

mniej więcej tak to będzie, szczegóły mogą się różnić, ale to zobaczymy za 1,5 tygodnia (26 odcinek?) :P

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

widziałam, że Oyku i Ayaz nosili jakieś obrączki. Skąd je zatem wytrzasnęli?

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

no właśnie ja tego też nie wiem.... bo jak przypadkiem włączyłam zwiastun któregoś z ostatnich odcinków, to wyglądało to jakby Ayaz oświadczał się Oyku w tym autobusie w którym się poznali...

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

https://www.youtube.com/results?search_query=ayaz+oyku+35+bolum

a z tego odcinka wynika jakoby mieli się pobrać kameralnie bardzo...

ciekawe jak to wynikło :D mogliby puszczać dwa odcinki dziennie normalnie XD

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Tak :P 4 godziny Ayaza dziennie, co to dla nas :P Wciąż mało!

Tak w ogóle to ja kilka razy widziałam Oyku w ślubnej stylizacji tu w serialu... a znowu w 50 odcinku widać jak Ayaz oświadcza się Oyku w autobusie przy znajomych... więc o co może chodzić?
Widziałam ten filmik z Twojego linku... wychodzi na to, że wzięli ślub... ale coś dziwnego się tam wydarzyło z ich nocą poślubną, bo Ayaz czekał na Oyku, czekał, czekał i się nie doczekał, jak przyszła do niego do sypialni to on już zasnął :P Cała Oyku :P

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

przynajmniej mogli już to robić legalnie, bez sprzeciwu tłumu XD

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

ale z tego, co zobaczyłam, wywnioskowałam, że i tak poszli grzecznie spać :P

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

chyba tak, później też będzie podobnie, ale scenki będą mieli ciekawe :D

https://www.youtube.com/watch?v=ok0VbXaJS5Q - 37 odcinek, Oyku dalej ckliwa niewiasta....

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

oooo, tych scen szukałam :D

https://www.youtube.com/watch?v=xhuugZ1Nh54 :D

ps. czy oni będą mieszkać u kogoś? dziadkowie? wynajem?

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Wydaje mi się, że mieszkają z dziadkami Oyku. W sumie nie wiem, dlaczego nie w mieszkaniu Ayaza?

No i skoro razem mieszkają z dziadkami Oyku, to znaczy, że muszą byc po ślubie, nie? Inaczej nikt by im nie pozwolił razem mieszkać w jednym pokoju, prawda? Tak więc w 36 odcinku Oyku i Ayaz są legalnym małzenstwem?

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

wszystko wskazuje na to że tak, Ayaz i Mete mają mieć problemy finansowe, więc może dlatego nie w mieszkaniu Ayaza. chociaż szkoda bo jest naprawdę ładne :D

krokodylica89

Śpieszę z wyjaśnieniami w kwestii Oyku i jej ślubów. Niedługo pojawi się jej ojciec co ich zostawił. Pogodzi się z rodziną bo jest poważnie chory i jego marzeniem będzie zobaczyć córkę w sukni ślubnej. Oyku zaproponuje ślub Ayazowi oczywiście ale ten na niego nie dotrze bo Onem uda próbę samobójczą i że jest w szpitalu. Jednak by nie zawieść ojca Oyku Ayaza zastąpi Mete i on formalnie będzie mężem. To papierowe małżeństwo będzie tylko na krótko i szybko się rozwiodą. Drugi ślub Oyku i Ayaza będzie nieważny bo urzędnik co im udzielał okaże się oszustem ale oni chyba przed wszystkimi będą funkcjonować jak małżeństwo dlatego te obrączki poza sypianiem ze sobą bo chyba Oyku będzie chciała zaczekać z tym do prawdziwego ślubu.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

dzięki! Teraz już wszystko jasne :P

ocenił(a) serial na 8
justyna280

jak pech to pech :D dzięki za dokładne wyjaśnienie ;)

mistrzyniF1

Nie ma za co jeśli tylko będę mogła pomóc chętnie odpowiem na pytania.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

a wiesz o co chodzi w 43 odcinku? Wszystko się zaczyna od tego, że Ayaz jest jakiś taki nie w sosie, zdołowany (przez Mete chyba) i zrywa (?) z Oyku. Ale nie wiem jaki był powód. Potem jadą na jakiś obóz, pod namiot wszyscy. I tam jest jakaś nowa laska, która się klei do Ayaza. Nawet udają, że się całują, tak żeby Oyku to widziała. Ktoś wie co to za jedna? I czemu robią takie mistyfikacje?

krokodylica89

Tego niestety nie wiem bo ja na razie jestem do przodu tak do 38 odcinka ale wydaje mi się, że Ayaz będzie pewnie chciał wzbudzić zazdrość w Oyku z tą laską. Oni tak średnio co drugi odcinek o coś się ścierają więc jak tylko dojdę dlaczego wtedy to od razu dam Ci znać chyba, że wcześniej ktoś bardziej obeznany będzie widział. Powiem z doświadczenia, że dopóki się nie pojawi polskie streszczenie odcinków lub sam odcinek po polsku to nie ma się co sugerować tym co się widzi dopóki nie zrozumie się co mówią bo kiedyś była taka sytuacja z Mete a gdy doszły streszczenia okazało się, że ta sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Obecnie Puls dał streszczenia do 38 odcinka.

ocenił(a) serial na 8
justyna280

tak sobie czytałam dziś streszczenia i rzuciło mi się w oczy że Seyma będzie w ciąży z Mete. nie ma co, dziwny człowiek z tego gościa, niezdecydowany na pewno...

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Jak sobie pooglądałam odcinki grubo do przodu, to wg mnie właśnie Mete okazuje się największą łajzą tego serialu. Seyma to przy nim niewiniątko ;)

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

a tak niewinnie się zapowiadał...

będzie naprawdę ostro, jeżeli sam Ayaz oaza spokoju wypowie mu współpracę ;)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

tacy niepozorni najczęściej okazują się najbardziej podli.

Serio, na Mete to ja mam jakąś alergię ;)

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

hahhahaha, jak większość z nas :D mnie wkurza jego wyraz twarzy, i ten nos. nie wiem czemu, zwykle nie przeszkadzają mi defekty urody innych, ale jak tak na niego patrzę, to Kulfon jak nie wiem co XD

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Hej! a ogarnęłaś może ostatni odcinek na Youtubie po turecku? 51?

ocenił(a) serial na 9
krokodylica89

i jeszcze coś! na profilu Ozge Gurel na fb znalazłam taki filmik:
https://www.facebook.com/officialgurelozge/videos/vb.805286596190263/94818550856 7037/?type=2&theater

Oyku w ciąży?!?!?!
Było to gdzieś w pierwszym sezonie w formie snu/marzenia albo czegoś takiego? Czy to z II sezonu jakaś zapowiedź? Nie wiem, na co się nastawiać :D

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

link u mnie nie dziala :(

mi tez mignęły zdjęcia Oyku w ciąży, ale to chyba odcinek taki "co by było gdyby", któryś miedzy 40 a 50 :D

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

ahh, mój internet odmówił posłuszeństwa...

przejrzałam sobie odcinek, ale niedokładnie. co ta Oyku odwaliła na końcu?
bo niby powiedziała evet, ale potem spierdzieliła na koniu?!
będę musiała złapać lepszą wersję, bo ta którą przeglądałam była kiepska

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

stała jak kołek i patrzyła na Ayaza jak cielę na malowane wrota... zawiesiła się i zaczęła sobie wyobrażać różne rzeczy - najpierw co będzie, jeśli powie evet, potem, co będzie jeśli spierdzieli stamtąd na koniu w siną dal... efekt był taki, że niczego nie wprowadziła w życie, ani evet ani konia, bo spojrzała na Ayaza i pojawiły się napisy końcowe :P
W II sezonie będzie ciąg dalszy.

Ale intuicja mi mówi, że ona jednak powie tak... ile może być fałszywych ślubów? Poza tym, widziałam cień uśmiechu jak na niego spojrzała po raz ostatni... pewnie twórcy chcieli podsycić napięcie ;)

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

aaa, możliwe ;d

ileż można się bawić w kotka i myszkę :D a tak w sumie to do trzech razy sztuka, jak teraz nie pójdzie, to ja już nie wiem XD

a Mete i Seyma stoją sobie ładnie obok zakochanych, więc się wszyscy pogodzą?

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

chyba tak... albo tylko będą udawać :P w ogóle ydaje mi się, że cała zawierucha znowu się od Seymy zaczęła w tym namiocie. Chyba to było tak, że ona coś powiedziała... i potem się zaczęli kłócić ;)

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

wait wait, w ostatnim odcinku, tak?

Seyma to tak jak wiatr zawieje, raz dobra, raz zła. niech się dziewczyna określi gdzie chce należeć :D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

ale nie jestem pewna, o co poszło, bo nic nie zrozumiałam :D więc może seyma niewinna tym razem ^^

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

Ilker i Sibel strasznie się o coś kłócili :( a tak w ogóle to będą mieli dziecko <3
chociaż jak na razie nie zapowiada się to w aktualnych odcinkach. czyżby przeskok czasowy?

ocenił(a) serial na 1
mistrzyniF1

Sibel już w jutrzejszym lub pon odcinku będzie w ciąży i wyprawią imprezę, na której będą chcieli pogodzić Oyku i Ayaza, bo on się wkurzy gdy Oyku pojedzie z Moniką do Włoch a nie zostawi mu żadnej wiadomości

ocenił(a) serial na 8
darjaa

to fajnie :) szkoda że o Sibel i Ilkerze nie piszą nic nigdy w streszczeniach... oni też są dosyć ważnymi uczestnikami akcji :D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Seyma walczy sama ze soba i chęć władzy i kompleksy nie pozwalają jej :(

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

weszłam na ten wątek bo ciekawość mnie zżerała i nie mogłam wytrzymać :D
Trochę jestem załamana tym trzecim podejściem do ślubu !
No i jak mogli w takim momencie zakończyć sezon, mogli chociaż pokazać odpowiedzieć Oyku :p
Wyobrażacie sobie co to będzie jak powie "nie"?
A ja się boję, że scenarzyści tak właśnie zrobią ;(

ocenił(a) serial na 9

Skoro jestescie do przodu to mozecie pomożecie. Po pierwsze co wpisać i gdzie by oglądać odcinki do przodu nawet po tirecku? Jak wpisuje nazwę po turecku i numer np.22 to wyskakuje mi tylko kilka minut.

Po drugie widziałam gdzieś w "teledysku" do jakiejś piosenki, że Oyku oddaje mu pierścionek i to miał miejsce chyba jeszcze wypadek bo byli w szpitalu czy mieli opatrunki

użytkownik usunięty
Raven_azarath

ja wpisuję w google np. kiraz mevsimi 22 bolum
i zawsze mi wyskakuje na dailymotion
tam można spokojnie obejrzeć

Oni będą mieli po zaręczynach w 30 odcinku wypadek, Oyku straci częściowo pamięć, nie będzie pamietać wgl Ayaza i chyba dlatego odda pierścionek. To wiem z opisow na pulsie.

Oyku zostanie porwana w jutrzejszym odcinku, 21 ;))

ocenił(a) serial na 8

ale chwała bogu będzie miała amnezje tylko przez jeden dzień. nienawidzę utraty pamięci przez bohaterów w serialach, wkurza mnie ale w sumie nie wiem czemu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones