Skazana
powrót do forum 2 sezonu

Czytałem dużo niepochlebnych opinii na temat drugiego sezonu i wstrzymywałem się z oglądaniem. W końcu podszedłem do serialu na raz - całościowo. I był to strzał w dziesiątkę. Pierwszy sezon oglądałem tydzień w tydzień. Pierwsza seria była wciągająca, jednak wyczekiwanie na kolejną odsłonę sprawiało, że poziom napięcia spadał. Ogólne odczucie było pozytywne, ale pozostawał mały niedosyt. Może gdybym obejrzał wszystko jednym ciągiem, to ocena byłaby wyższa, właśnie tak jak przy drugim sezonie. Przy drugiej serii miło się zaskoczyłem - produkcja mnie wciągnęła, trzymała w napięciu, z bardzo dobrymi kreacjami nie tylko głównych bohaterek. Aktorzy zagrali naprawdę wyraziste i charyzmatyczne postacie. Jedynym minusem jest trochę błędów logicznych, ale można na to przymknąć oko. Zdecydowanie polecam, dobry cały serial, a sezon 2 w moim odczuciu lepszy od pierwszego. 8/10

Bambim

Przeciez jest debilny, zachowanie corki okraja od postwe, jak mozna tego nie zaiwazyc i uważać, ze to nie jest naciagane i irytujące. Dzizys ludzie

ocenił(a) serial na 7
vasil_zajcev

jak można mieć tak ograniczoną świadomość.... Dzizys ludzie

ocenił(a) serial na 8
vasil_zajcev

No ogólnie znając całą fabulę to trochę niby jest, ale to serial a nie "idealne" życie, więc nigdy nie będzie tak, że wszystko będzie układało się tak jak niby powinno i każdy będzie podejmować prawidłowe decyzje w danej sytuacji.

ocenił(a) serial na 4
Bambim

Absolutnie nie mogę się zgodzić. Przymknąć oko to można na mizerną grę aktorską.. Przymknąć oko można na błędy stricte prawne. Przymknąć oko można na błędy logistyczne. Przymknąć oko można na nietrzymający się kupy ciąg zdarzeń. Jednak gdy przymkniemy o to na to wszystko... to już niewiele do oglądania zostaje. Serial może nie jest tragiczny, ale ocena 7,8 to jakiś słaby żart.
Sezon drugi - porażka goni porażkę. Hania - wiecznie idiotka. Rzuca "nienawidzę cię" na prawo i lewo - raczej losowo i na ślepo. Bunt z ostatniego odcinka.. Serio?? Kilka kobitek "uzbrojonych" co najwyżej w krzesła (i narkotyki hehe) opanowało blok więzienny.. Tego nie da się oglądać na trzeźwo! A że ja nie piję, to zrozum moje cierpienie w momencie oglądania tej (bardzo długiej) sceny. Jedyny plus drugiego sezonu, to przesłuchanie Pati. Dziewczyna pozamiatała - scena była genialna!
Jak już gdzieś napisałem - byłem ciekaw tego serialu, więc w pewnym stopniu zmusiłem się do obejrzenia. Byłem ciekaw, skąd tyle szumu na jego temat (nadal tego nie wiem, nie rozumiem...) i zwyczajnie byłem też ciekaw końca tej historii. Historia się nie skończyła, przeciągnęła się na kolejny sezon, ale to już ponad moje siły...

ocenił(a) serial na 7
flavious

Serial ewidentnie nie trafił w Twoje gusta. "Przymknięcie oka" na niektóre rzeczy, to też sprawa dopowiedzeń - nie wszystko jest zawsze podane na tacy, trzeba sobie to poukładać, interpretować. Ocena 7,8 to jednak nie żart - średnia na Filmwebie i Imdb właśnie jest na takim poziomie, więc jednak jest dużo osób, które potrafią interpretować wydarzenia ukazane w filmie. To nie jest tak, że tylko Ty widzisz w tym serialu tragedię, a całą reszta się myli. Po porostu serial bardziej trafił do większej liczby osób, akurat do Ciebie nie, ale to nie znaczy, że jest słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones