Drugi sezon był jak nieśmieszny żart. Prosta, przewidywalna fabuła. Chyba były solidne cięcia budżetowe, bo nie wiem jaki szanujący się operator kamery pozwoliłby na takie zoomy. Jakbym oglądała "The Office". Montaż skrajnie gorszy od sezonu pierwszego, masakra.
Jest to znacznie za bardzo brutalne i nie dla mnie więc nie dałam rady ale rozumiem, że komuś może się podobać, dlatego daje 5. Uważam, że to byłoby fajniejsze bez widocznych morderstw i epatowania tym oraz przekleństw. Bardziej jak igrzyska śmierci
O ile 1 część stanowiła coś świeżego, to po trzech latach czekania na kolejny sezon otrzymujemy powtórkę z rozrywki i przewidywalność postaci. Takie sobie filidło.
Dno dna! Strata czasu. Aż założyłam konto, żeby to skomentować. Nie dość, że oglądałam na przyspieszeniu to jeszcze co jakiś czas przewijałam o 10sekund naprzód. I ucięte w połowie.
Symbolem zniszczenia seriali i filmów są niepotrzebne i urojone fantastyki które nie istnieją.
Tym przypadku samiec udający samice.
Podstaw genetyki i biologii istnieje tylko samiec i samica i mają swoje organy które potwierdzają tą Cechę .
Nigdy samiec nie będzie samicą nawet jak nazwie się samicą, dostanie...
... choć poświęcenie tylu ludzi dla tak słabego planu trochę bez sensu, bo główny bohater stał się tym z czym walczył.
Z drugiej strony oddali broń kołom, którzy pokazali, że nie są ludźmi.
... no ale ten detal nie zmienia faktu, że drugi sezon się udał i nie zostało nic innego, jak czekać na 3.
Dostaliśmy tu...
Bałem się, że w Sezonie 2 nie będzie żadnego geja, ale na całe szczęście byłem w błędzie, kluczowym bohaterem całej 2 serii jest trans. Całą resztę można by było wywalić i byłby Oscar. Człowiek płakał jak patrzył na transa, byłego komandosa, który chciał obciąć sobie jaja zaraz po wygranej ...
Jak to dziecko w ogóle przeżyło? Bez czystych ręczników, stałego jedzenia, czystości? Kto jej zmieniał pieluchy? Dzieci robią kupy z 10 razy dziennie.
Ja rozumiem, że twórcy symbolicznie do tego podeszli, że osoby ze skazą na życiorysie nie przeżyły, a żeby zwyciężyło niemowlę, które jest "czyste". Jednak mnie takie zakończenie nie zadowoliło, bo wydaje mi się zbyt hollywodzkie, takie moralizatorskie, najmniej realne.
Dla mnie lepszym rozwiązaniem byłoby jakby...
Obejrzałem, nie wzbudził mojego zachwytu i zapomniałem. Serial naprawdę budził moje znudzenie. Przyznam, że ostatnie odcinki przewijałem do ciekawych momentów.
Fabuła i zamysł serialu to jest na prawdę fenomen. Niektóre sceny szczególnie w pierwszych odcinkach troszkę niedopracowane ale ogólnie to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem w ostatnim roku!!
Liczę na kolejne sezony