Gdy tylko pojawili się Pan Świnka i Kudłaty ze swoimi banalnymi dialogami, wiedziałem, że na poważnie to już było. Cały wątek loży VIP żenujący z fatalnymi dialogami. Dla historii chyba najlepiej byłoby gdyby kontynuacja nigdy się nie wydarzyła. Ciąg dalszy wymagał od twórców uchylenia rąbka tajemnicy, co obnażyło...
Trzeci sezon mogę jedynie wyróżnić za ciekawe przedstawienie gry w chowanego (pomijając już to, że niektórzy bohaterowie bardziej byli zainteresowani wygłaszaniem przemów niż ucieczką). Oprócz tego, to masa dziur logicznych, debilnego wręcz zachowania graczy (nie ma sensu powielać tego, co zostało już napisane na tym...
więcej