Squid Game (2021)
Squid Game: Sezon 1 Squid Game sezon 1, odcinek 6
odcinek Squid Game (2021)

Gganbu

1h 1m
8,4 2 554
oceny
8,4 10 1 2554
Squid Game
powrót do forum s1e6

Czy ja dobrze zrozumiałem sens tej gry??
Gracz A musi odgadnąć czy gracz B ma parzysta czy nieparzysta ilość kulek. Jeśli odgadnie to wygrywa kulki przeciwnika, jeśli się pomyli oddaje tyle swoich kulek ile sam postawił.

To jaki jest sens wykładać więcej kulek niż jedna skoro może wygrac tylko tyle ile postawił przeciwnik. Jeśli przeciwnik ma w dłoni dwie kulki i wskazujesz, ze ma parzyste to wygrywasz te dwie jego. Jeśli mówisz, ze ma nieparzyste to przegrywasz tyle ile schowałeś w dłoni. Czyli chowając jedna kulkę zmniejsza się ryzyko przegranej. Po co zatem chować więcej niż jedna kulkę??

robrob82

Niestety nie zrozumiałeś. Gracz nie wygrywa kulek przeciwnika, tylko tyle, ile sam postawił.

ocenił(a) serial na 3
hvezd

Hmmmm to chyba przez te dłużyzny. Wydawało mi się, ze gracz za prawidłowa odpowiedz zgarnia tyle ile przeciwnik miał w dłoni.

robrob82

Masz jakieś dziury w głowie? jak można nie zrozumieć, tak prostej gry dla dzieci.
Jedyną dłużyzną to jest chyba Twój rozum, który nie dogania tego odcinka.
A farmazon to powinien być Twój oficjalny nick na tym forum, bo takiego bełkotliwego komentarza, dawno nie czytałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones