PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 397
ocen
5,7 10 1 14397
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie

Nic dobrego, oprocz "Mamusiek" w ostatnich latach nie udalo im sie zrobic. Wszystko anuluja, bo wszystkie seriale robione na ich zlecenie to dno kompletne. Jeszcze o ile wczesniejsze pomysly byly jako takie(ze zwalone pod wzgledem scenariusza i realizacji to juz inna sprawa...), to ten wydaje sie byc juz calkowicie durny...Na razie nie bede oceniac jeszcze, bo nie wypada. Ale zwiastun co najmniej nie wywarl na mnie pozytywnego wrazenia, bo cos wydaje mi sie, ze bedzie wialo nuda...

anelise12

własnie ;)

udało mi się jeszcze i kto tu rządzi ;)

użytkownik usunięty
tolcia_natalia

Zejdzie szybciej niż Tylko miłość. Polsat nie ma talentu do robienia seriali, oni bazują na tym żeby pokazać zlepek gwiazd i durny scenariusz. Zero finezji i pomysłu.

użytkownik usunięty

tak tak kiedys to sie jeszcze na polsacie miodowe lata dalo sie ogladac a teraz jedna wielka masakra ! ;/ ale nie rozumiem dlaczego nikt tutaj nie wspomnial o tak cudownym serialu jakim jest pierwsza milosc?/!! <ha ha ha> dziadostwo niesamowite :P

ocenił(a) serial na 6
tolcia_natalia

Wolne żarty... "I kto tu rządzi" to totalna porażka. Wszystko zdechło na "13 posterunku" i "Miodowych Latach". Później już nie było NIC śmiesznego...

anelise12

i 13 posterunek

anelise12

Tylko Mamuski i Miodowe lata wyszły polsatowi. Reszta to dno.

anelise12

13 posterunek już nie był taki zły , Miodowe lata były świetne do momentu Żakowej ; )

victory15

E tam, kiedys, tak do 2005 roku ich seriale(wszystkie byly glownie komediowe, i to mi sie podobalo:))byly super moim zdaniem. Potem im sie cos zrobilo i po kolei wszystko stawalo sie klapa... Oni nie rozumieja i dalej sie osmieszaja. Juz wszystko w miare normalne bylo. Teraz czas na kwiatki w stylu "Zarozumiala, niegrzeszaca uroda damessa z Wa-wy zostaje zmuszona do wyjazdu na prowincje, gdzie okazuje sie, ze "dla niej to obcy swiat(czyt: ma dwie lewe rece)", bo przyzwyczaila sie do zycia w wielkim miescie." bla bla bla... Ile jeszcze beda inwestowac w jakies debilne seriale zeby zapchac sobie ramowke?

anelise12

Owszem, Polsat zazwyczaj masakruje swoje produkcje ale nie wszystko było złe.. Ekipa była świetnym serialem, szkoda, że zdjętym, być może Polsat nie chciał się angażować w tematy polityczne. Przyzwoity jest również Hotel 52 którego kontynuacja właśnie się zaczyna.

anelise12

Zauważyliście że seriale z Polsatu opowiadają głównie o jakiś niuniach co to pracują sobie w agencji reklamowej i wyjeżdżają gdzieś tam itp. ?Czy tylko ja się czepiam ?

victory15

Wszystkie to nie wiem, bo polsat probuje juz wszystkiego. I tak nic mu nie wychodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones