PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

http://rebloggy.com/post/1k-teen-wolf-dylan-o-brien-edits-tw-colton-haynes-holla nd-roden-tyler-hoechli/86323532489
W porównaniu do TVD to pestka, ale zabicie Alison (Wiem, że Crystal chciała
odejść) i Aldena oraz znikniecie Issac'a I Ethana nie dodało serialowi plusów, a wręcz przeciwne... I
gdzie się podział Danny? Wyjawili to jakoś?

użytkownik usunięty
Alexa1694

Nie, co do postaci Danny'ego nic się nie wyjaśniło. Wiele osób spekulowało, że jest nim jeden z Berserkerów ale gdzie tam.

ocenił(a) serial na 5

Czy Jeff nie mówił na jakimś konwencie, że w czwartym sezonie mieliśmy jeszcze zobaczyć Danny'ego? Dostaliśmy tylko zastępcę. Lubię Masona, ale chcę też Danny'ego. Najlepiej razem :D

użytkownik usunięty
deathmaster

Oj nie pamiętam czy było mówione coś takiego, możliwe że było, ale ja tego nie pamietam ;) Wiem natomiast, że Danny ma powrócić w 5 sezonie, ale nie wiadomo jeszcze czy w 5a czy 5b. Haha :D

Szkoda, że nie było Danny'go - on się znał na kompach, mógł obczaić wcześniej Benefactora :)

Z której strony nie patrzeć brak występujących do tej pory regularnie dwóch kolegów ze szkolnej ławki, kiedy sporo scen kręconych jest w szkole i ogólnie wśród młodych - bez słowa wyjaśnienia - jest tak totalnie kuźwa głupi! I chamski wobec widzów, którzy owych bohaterów a) znają, b) lubią.
Albo po prostu oglądają i oczekują, że ich brak zostanie przynajmniej uzasadniony. A tu nic!

Czy wyobrażacie sobie taką niezrozumiałą, niewytłumaczoną, bez słowa wzmianki nieobecność przez cały nowy sezon lubianych bohaterów w Grze o Tron? W The Walking Dead?

ocenił(a) serial na 5
emo_waitress

A można było nieobecność Danny'ego załatwić w bardzo prosty sposób. Wymiana międzynarodowa albo chociaż międzyszkolna i po kłopocie. Danny'ego nie ma, bo ze względu na dobre wyniki w nauce został wysłany np. do szkoły w Jersey albo DC. To samo tyczy się Isaaca, który rzeczywiście jest we Francji jeśli mnie pamięć nie myli.

deathmaster

Możesz mi przypomnieć w którym odcinku jest to mówione o Francji? Bo jakoś mi to brzmi jak teoria fanowska i może serial myli mi się z fandomem :D

ocenił(a) serial na 5
emo_waitress

No właśnie mnie też się to może mylić, bo też nie pamiętam, ale coś kojarzę z tą Francją, bo Argentowie są z Francji itp. Chyba w samym serialu nie było to powiedziane, więc możliwe, że jakiś headcanon potraktowałam jako canon :D

deathmaster

Kurcze, nich że to ktoś znajdzie, bo ja autentycznie teraz nie wiem, czy to zaistniało w serialu, czy przeczytałam coś takiego na tumblrze :D

użytkownik usunięty
deathmaster

W serialu nie było to wytłumaczone, ale Jeff mówił o tym w wywiadzie, że Chris odwiezie Isaaca do Francji.

Który to już raz Jeff albo aktorzy tłumaczą w wywiadach, co się dzieje w serialu? :D żenua.

użytkownik usunięty
emo_waitress

Taa.. oni wolą kręcić shirtlessy i sceny z dużą ilością akcji niż cokolwiek wyjaśniać no bo przecież po co? Powiedzieli w wywiadach? Powiedzieli. -.-

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

Niedługo bez słowa to pewnie nawet Scott tak zniknie...;) joke

użytkownik usunięty
emo_waitress

Taa, pewnie jeszcze w 5 sezonie wróci Danny bez wcześniejszego powiedzenia kilku słów gdzie sie podziewał w 4 sezonie. Mówię Wam, pierwsza scena z Danny'm nie będzie nawet szokiem dla naszych bohaterów ;p

ocenił(a) serial na 7
Alexa1694

Siedmiu martwych, koło dwunastu osób których raczej już nie zobaczymy.
Wow, trochę tego jest. Nie dziwie że odchodzą, serial coraz bardziej schodzi na psy.

Deliia

Cieszę się w takim razie, że sobie odpuściłam ten serial. Początkowe sezony były okej, ale ledwo mi się udało skończyć trzeci, baaardzo się zmuszałam i robiłam to jedynie dla garstki swoich ulubionych postaci. Za czwarty sezon nawet się nie brałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones