Tehran
powrót do forum 2 sezonu

Jeden z nielicznych seriali na który czekałem:
Pierwszy sezon zaczął się od bardzo dobrego odcinka pierwszego i drugiego ale potem niestety szedł w dół a szkoda bo połączenie szpiegowania z crackowaniem i bliskim wschodem to mieszanka która ma duży potencjał na dobry serial, przykład Fauda.
Drugi sezon jest bardzo równy i w każdym odcinku jest ciekawa akcja ale niestety zepsuta bzdurami takimi jak wątek z telefonami lub kolczyk (to nie jest spojler bo nie wiadomo o co chodzi).
W drugim sezonie da się zauważyć czas kręcenia serialu w Covida19 bo prawie cały serial jest nakręcony w pomieszczeniach lub w samochodach a Teheran jest pokazany bardzo rzadko i tylko panoramicznie, myślę że przez to serial ten dużo stracił ze swojej oryginalności mimo iż dał rade scenariuszowo w zamkniętych lokacjach.
Muzycznie serial stoi na bardzo wysokim poziomie i pod tym względem jest to perełka bo oryginalna nie tuzinkowa muzyka maksymalnie podnosi akcje serialu.

A teraz najważniejsze serial ogląda się bardzo dobrze i polecam go obejrzeć max w dwa dni ale niestety jest to żydowsko amerykańska propaganda MAX.
Iran to mocarstwo atomowe które nie boi się amerykańskich tchórzy a jak trzeba to zestrzeliwuje drona USA w dolinie Ormuz wartego 500 milionów dolarów i mówi żeby amerykanie nie podskakiwali bo ich zaatakują a ci potulnie milczą tzn. robią to co ostatnio Afganistanie lub w niezdobywanym Kapitolu czyli USA kuli ogonek XD
Serial jest kręcony przez żydów a dystrybuowany na platformie amerykańskiego zgniłego jabłka jest to kolejny desperacki akt rozpaczy i niemocy USA i żydów po wcześniejszych światowych wydarzeniach dla tego w tym serialu z żydów robi się krystalicznych bohaterów o wolność a z amerykanów wolnościowców a za to Arabowie są tu pojechani maksymalnie tzn robi się z nich zdrajców, narkomanów, pijaków, bratobójców, synobójców, morderców zwierząt.
Kto zbanował prezydenta USA na Twitter > USA
Kto ostatnio bombardował i zrobił holokaust na dzieciach i ludności cywilnej w Gazie, cały świat widział > ŻYDZI bronią dostarczona przez USA
Kto ostatnio uciekał z Afganistanu zostawiając swoje długoletnie lokalne wtyki na pożarcie Talibów, cały świat widział > USA
Kto wywołał wojnę na Ukrainie z kurduplem zdrajcom ukraińskim > USA
1 Dolar amerykański to w przeliczeniu
4,44 Złoty

Polecam serial 8/10 ale to żydowsko amerykańska propaganda niemocy MAX

rafalk13

Ej ale wiesz że to Filmweb, nie? Film. Web. Znaczy się o filmach. Taka strona o filmach. Nie o polityce. Nikogo tu nie interesują twoje poglądy polityczne. My tu o filmach chcemy czytać i pisać.

ocenił(a) serial na 7
madziak75

Propagandowa zakłamaną politykę też uprawia się przez filmy jak o tym nie wiesz to idź oglądaj bajki dzieciaku anie gadasz bzdury.

rafalk13

Tak, wiem. A jednak wciąż twierdzę że nikogo nie interesują twoje poglądy polityczne. Pisz o filmach, nie uprawiaj propagandy politycznej. To nie miejsce na to.

ocenił(a) serial na 7
madziak75

A mnie nie insertuje twoje zdanie wiec możesz gdzie indzie i pisać swoje mądrości.
A to jest miejsce do pisanie o polityce jak film manipuluje rzeczywistość i próbuje bezczelnie oszukiwać widza.
Ty to nie wszyscy, więc pa Trollu.

ocenił(a) serial na 8
rafalk13

Tyle że ten film dzieje się w Iranie, a tam akurat nie mieszkają Arabowie. Chyba za mało wiesz jeszcze o świecie żeby tak swobodnie powielać informacje o tym kto wywołał jaką wojnę, kto skąd uciekał i kto kogo i czym bombarduje.

ocenił(a) serial na 7
wilkart

Śmieszny jesteś i udajesz mądrego a próbujesz tej samej nędznej sztuczki dezinformacyjnej co wiecznie zbrodnicze stany zjednoczone.
Cały bliski wschód to w  większości wymieszani muzułmanie .

ocenił(a) serial na 8
rafalk13

Nędzna sztuczka jest całkiem niezła skoro na nią reagujesz. Uszanowanie.
Zbrodnie Rosji są o co najmniej 1000 lat starsze niż śmieszne "zbrodnie" innych kolonialistów. Religia to nie kultura, i zresztą cała Rosja to ostatecznie wymieszani Mongołowie.

ocenił(a) serial na 8
rafalk13

Wróciłam niedawno z Iranu, dużo wiem o tym kraju i powiedzenie, że Irańczyk to Arab to tak jakby powiedzieć, że Polak to Rosjanin. Dla Irańczyków to bardzo duża zniewaga. Zupełnie inaczej się zachowują, mają inne obyczaje, wyznanie (są szyitami w przeciwieństwie do całego świata sunnickiego), a przede wszystkim mają ogromne zaplecze kulturowe, które odróżnia ich od Arabów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones