PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 105
ocen
7,0 10 1 6105
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

Mimo, że kocham tematykę x-menów to ten serial sprawia, że się zaczynam totalnie nudzić.

Wszystko wydaje się takie wtórne, bez świeżości.

Fabuła: Przewidywalna, zazwyczaj chodzi o to aby kogoś odbić. Co chwila jakiś bohater postanawia się "poświęcić" dla reszty. Żadnego zaawansowanego planu działania, wszystko spontaniczne. Nie dzieje się nic co by zaskoczyło i wbiło w fotel.

Bohaterowie: Wszyscy absolutnie przeciętni. Totalny brak przywódcy ani kogoś kto by kierował mutantami. Mutanci do bólu dobrzy, nie skrzywdzą nikogo, nie posiadają żadnej złości w stosunku do osób którzy ich prześladują. Można ich gnębić a oni i tak rzucą jakimś tekstem "co z tego że chciał nas zabić? Nie krzywdź go". Z kolei wszyscy agenci to osoby w stylu "my tylko wykonujemy rozkazy" z przywódcą który jest wkurzony na mutantów bo stracił dziecko.

Dialogi: Strasznie suche. Co chwila kwiatki w stylu "Idę. Muszę kogoś uratować / Błagam nie rób tego to niebezpieczne".

Marnexx

Wytrzymałem do 5 odcinka. Nie wiem czy jest dalszy sens kontynuowania oglądania.

Marnexx

Odcinek 9 i jego końcówka - wynagrodziły mi wcześniejsze odcinki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones