PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790126}

The Good Doctor

7,9 33 711
ocen
7,9 10 1 33711
The Good Doctor
powrót do forum serialu The Good Doctor

Wow!

ocenił(a) serial na 10

Genialna gra aktorska! Zakochałam się w serialu od pierwszego odcinka :-)

ocenił(a) serial na 8
nan_s

Duchy i reinkarnacja oraz zjawiska paranormalne są faktem. Ach no pewnie, że żaden dar boski, przypadkowa dynamika pustej przestrzeni dała to i tamto. Pięknie i bajkowo. A jak jest naprawdę chcesz wiedzieć. Tak, to dar Boski.

ocenił(a) serial na 9
AlexRener

Jakiś problemik? Malutki taki?

ocenił(a) serial na 8
titi

Nie. Po 5 latach od napisania komentarza, zdążyłem się uspokoić, dziękuję za odświeżenie mi pamięci z 2018 roku. Wszystkiego dobrego ziomeczku.

ocenił(a) serial na 4
Pogromca_lewakuw

Aż kipi od lewackiej propagandy i polit poprawności. Równouprawnienia, antyrasizmu i tego typu bzdet.
Oryginał koreański zdecydowanie lepszy, gdzie autystyk wpada ciągle w kłopoty i pomimo swojej genialności jest utrapieniem dla reszty personelu.
Tyle że główny bohater neźle gra.

ocenił(a) serial na 7
Pogromca_lewakuw

A czwarty sezon widziałeś?

Pogromca_lewakuw

XD świetne to są jedynie napisy

ocenił(a) serial na 10
Daukra

Ja tak samo, jestem właśnie po pierwszym odcinku i już od pierwszej sceny pokochałam, a w trakcie łzy leciały. Taki powinien być dobry serial :)

ocenił(a) serial na 8
Daukra

Nie daje mi spokoju jedna rzecz. Producentem serialu jest Sony. Pojawił się product placement w trzecim odcinku. Sąsiadka puka do Shauna mówiąc , że grała w Uncharted i padł jej pad, i że potrzebuje baterii. Uncharted to exclusive na PS, a z tego co wiem pady do PS3 i PS4 mają wbudowane akumulatory (znaczy, nigdy się nie spotkałam z innym rozwiązaniem w tej konsoli). Strasznie mnie to dręczy , a ogółem serial super. Do House'a mu daleko, ale fajny

lilith_1982

Oprócz oryginalnych padów sony udziela także licencji dla różnych firm zewnętrznych na produkcje padów. Prawdopodobnie taki właśnie licencjonowany pad miała sąsiadka Shauna.

lilith_1982

no z tym padem to pojechali ostro, sam się z tego śmiałem dobre pół godziny.

Daukra

wszystko ok ale w tym odcinku gdzie wiertarką wierci w czaszce i na lewych obrotach i bez wkręcania włosów to polecieli
poza tym ok

Daukra

Naprawdę lubię grać, ponieważ jest to prawdziwa okazja do zarabiania pieniędzy i dobrej zabawy online https://zaklady-bukmacherskie.online/zaklady-dota2/ . Często gram w CS Ta platforma wydaje mi się najbardziej niezawodną z wielu różnych witryn kasyn. Nie było trudno znaleźć, ponieważ jest bardzo popularny.

Daukra

To smutne, aż tylu widzów ocenia film jako realistyczny, a grę aktorską jako dobrą.

ocenił(a) serial na 5
Daukra

Po Bates Hotel amuszę stwierdzić, że on nie potrafi grać lecz ma manierę aktorską.

Daukra

Genialna gra ? Chyba żartujesz ? koleś przekonująco co najwyżej gra dupka a nie osobą z autyzmem. Jest denerwującym gnojkiem i złym człowiekiem. Granie osoby z autyzmem mu kompletnie nie wychodzi. Każdy kto poznał kiedyś taką osobę pewnie się zgodzi. Swoją grą obraża osoby z autyzmem.

ocenił(a) serial na 8
soledad

https://ww w.autismontario.com/news/autistic-adults-review-good-doctor

Daukra

XD przecież to jest tandeta od pierwszej minuty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones