serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

The Good Doctor

2017
41 min.
7,9 32 051
ocen
7,9 10 1 32051
Młody, niezwykle uzdolniony lekarz z autyzmem otrzymuje pracę na oddziale chirurgii prestiżowego szpitala. więcej mniej
The Good Doctor zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest ambitnym lekarzem, cierpiącym na autyzm i zespół Sawanta, który pragnie rozpocząć pracę w szpitalu św. Bonawentury w San Jose. Sceptyczne nastawienie zarządu uniemożliwia mu jednak rozpoczęcie tam współpracy. Wkrótce ma miejsce poważny wypadek, w trakcie którego młody doktor ratuje życie poszkodowanym,Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest ambitnym lekarzem, cierpiącym na autyzm i zespół Sawanta, który pragnie rozpocząć pracę w szpitalu św. Bonawentury w San Jose. Sceptyczne nastawienie zarządu uniemożliwia mu jednak rozpoczęcie tam współpracy. Wkrótce ma miejsce poważny wypadek, w trakcie którego młody doktor ratuje życie poszkodowanym, a następnie otrzymuje posadę w lokalnym szpitalu. Charyzmatyczny chirurg próbuje udowodnić personelowi, że jego przypadłość nie stanowi przeszkody w ratowaniu innym życia.

na podstawie
Jae-beom Park (serial TV) / Oren Gottfried (materiały do scenariusza, historia)
studio
ABC Studios / Shore Z Productions / Sony Pictures Television
tytuł oryg.
The Good Doctor
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Vancouver, Surrey, Port Coquitlam, Coquitlam i Burnaby (Kanada) oraz w San Jose i rejonie San Francisco Bay Area (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych