The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 4
odcinek The Last of Us (2023)

Weź mnie za rękę

Please Hold to My Hand 45m
7,4 6 261
ocen
7,4 10 1 6261
The Last of Us
powrót do forum s1e4

obrażanie widza

ocenił(a) serial na 3

Idiotyzmy w stylu - zabiję lekarza, bo akurat w danej sytuacji on sam już nie pomoże rannemu.
Lekarza, który w świecie postapo byłby królem dla wszystkich....
Litości proszę...

Druga sprawa. Trochę parafrazując lewaków - zauważyliście, że póki co wszyscy źl w serialu łącznie z "zombie" to biali?

_Kino_Man_

Niby masz racje w sprawie lekarza. Ale skoro on wyrządził jej jakaś krzywdę w przeszłości, teraz w dodatku oskarża go o zaistniała. Sytuacje z Henrym, a samego Henrego o zabicie tej trójki, to ja poniosło.
Po co mieć na głowie kogoś kto wykorzysta każda sytuacje aby się zemścić? To jest domena dobrych, ze oszczędzają wrogów, co czesto się na nich mści.

ocenił(a) serial na 3
mario84pl_2

Roztropność to jest podstawa porządnego rządzenia.

_Kino_Man_

A może ta decyzja wbrew pozorom była roztropna?

ocenił(a) serial na 3
_Kino_Man_

Zauważyłem na końcu, że "tajemniczy" czarni pewnie będą chcieli im pomóc.
Czyli oczywiście biały = zły, czarny = dobry. W dodatku wiadomo o czym był odcinek wcześniej... Chyba tylko z czystej ciekawości obejrzę jak "poprawna" będzie dalsza część serialu, bo sam serial niestety mnie męczy.

Już pominę fakt, że gościu w samochodzie widzi przed sobą osobę, która udaje że potrzebuje pomocy, a mimo to zamiast się wycofać, napiera autem w niepewny teren na przód. Kilka minut później mówił, że sam w ten sposób walczył o przetrwanie. Chyba niczego go to nie nauczyło...

ocenił(a) serial na 3
Tillig

W zasadzie mam podobnie. Raczej będę oglądał z ciekawości niż z zainteresowania, zwłaszcza, że to już 4 odcinek za nami, a ja ogólnie nie przepadam za serialami.
Co do absurdów scenariuszowych to oczywiście masz rację, ale często trzeba przymykać na to wszystko oko, aby nie grzebać od razu przyjemności z oglądania.
Co do białych-czarnych, to kompletnie mnie nie przeszkadza, kto z nich jest zły, ale już widzę ten rwetes prawdziwych homofobów, gdyby np. w tym serialu wszyscy źli byli czarnoskórymi.
Poza tym Ellie jest póki co wulgarna w tym filmie, nic więcej.

ocenił(a) serial na 4
_Kino_Man_

Dokładnie. Pozbywać się lekarza którego umiejętności są na wagę złota. I który jeśli nie przyda się w tej chwili,
to może przydać się za 15 minut. Genialne inaczej zarządzanie zasobami ludzkimi...Nie wiem kto pozwolił rządzić tej idiotce tamtym dystryktem...

_Kino_Man_

MELANIE LYNSKEY - i wszystko jasne, o ile ja pokochałem w roli wariatki w Dwóch i pół, to tu kreacja total nie trafiona, czy na prawdę nie było nikogo bardziej odpowiedniego do tej roli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones