The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 5
Odcinek The Last of Us (2023)

Wytrwać i przeżyć

Endure and Survive 59m
8,2 6 230
ocen
8,2 10 1 6230
The Last of Us
powrót do forum s1e5

Masowa psychoza.

ocenił(a) serial na 6

Serial ten jest przykładem tego, że marketing jest nieporównywalnie ważniejszy niż treść w dzisiejszym świcie i nie dotyczy to tylko kinematografii. Produkcja ta jest do tej pory w dużej mierze przeciętna, ale banda pseudoznawców z wybrzeży Ameryki Północnej krzyknęła, że to arcydzieło, że świetna adaptacja gry i tak się rozeszło, a konformistyczne bydło łyknęło.

Orzeszek_120

Może ostro powiedziane, jednak prawda jest właśnie taka. Majstersztyk marketingowy, pod nim zaś dość solidny, ale i przeciętny serial. Z tego ogromnego budżetu 95% to chyba poszło na reklamę, bo zachwytu nad obrazem raczej nie ma. Fatalnie też obsadzono różne poboczne postaci - jakby zatrudnili najtańszych aktorów z całego castingu. W tematyce zombie-apokalipsy nawet do pięt nie dorasta The Walking Dead. I tyle w temacie po aż pięciu już odcinkach.

ocenił(a) serial na 5
Orzeszek_120

To prawda serial jak na razie słabo. Masowa reklama, głosy graczy injeszczectacaktorka gorszej nie mogli wybrać

ocenił(a) serial na 3
Orzeszek_120

W ostatnich latach jest wyraźny trend do zachwycania się byle czym, widz jest mało wymagający. Ponadto zbiorowa hipnoza działa doskonale nie tylko w przypadku słabych filmów/seriali ale i w innych aspektach życia.

ocenił(a) serial na 3
Logan87

Skoro polski Janusz potrafi w sklepie zamienić w opakowaniu mniejsze jajka na większe to ja się kurde już niczemu nie dziwię. Przy okazji pytanie offtopic do typowego Janusza - ile zyskałeś na tej podmiance? Jeżeli ci (specjalnie z małej) się wydaje, że jest smart i geniusz biznesu, to musze cię zaskoczyć. Nie jesteś.

ocenił(a) serial na 5
Orzeszek_120

Jeszcze pierwsze 2 odcinki trzymały poziom. Od trzeciego odcinka równia pochyła w dół. Fabuła ledwo pełza do przodu. Jakieś wątki poboczne w każdym odcinku, które nic nie wnoszą do fabuły. Z góry piszę, że w grę nie grałem.

ocenił(a) serial na 1
Orzeszek_120

Absutnie serial nie jest przeciętny, ten serial to koszmar.
HBO się skończyło.

użytkownik usunięty
HRA

Sprzedało.

ocenił(a) serial na 4
HRA

Zgadzam się. Jest nie do zniesienia. Wyjątkowo naiwne widowisko.

ocenił(a) serial na 7
Orzeszek_120

Właśnie miałem załyć o tym samym temat, bo jestem zdziwiony bardzo wysoką oceną serialu. Nieźle się go ogląda, potrafi zapewne wciągnąć, fajny, gęsty i sugestywny obraz przyszłości, ale, na Boga, to żadne arcydzieło. Skręcony poprawnie, i gdyby nie to, że jest adaptacją gry, oraz rozbuchany marketing, to byłby pewnie w top 20 seriali 2023, a obecnie kreowany jest na wydarzenie dekady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones