The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek The Last of Us (2023)

Rodzina

Kin 58m
7,7 5 428
ocen
7,7 10 1 5428
The Last of Us
powrót do forum s1e6

Piosenka końcowa

ocenił(a) serial na 8

Czy wie ktoś kto ją wykonuje? Domyślam się, że to Never Let Me Down Again - Depeche Mode.
Ale chodzi mi ten konkretnie cover. Na youtube nie znalazłem :(

ocenił(a) serial na 7
conneryfan

Podobno jest to cover wykonany przez Jessica Mazin, córkę jednego ze scenarzystów Craiga Mazina, pewnie w ciągu kilku godzin zostanie udostępniony na yt.

ocenił(a) serial na 8
Porzeczka6

dzięki :)

ocenił(a) serial na 5
Porzeczka6

Dokładnie tak.
"On HBO Max's official The Last of Us podcast, episode writer and series co-creator Craig Mazin revealed the Depeche Mode cover was performed by his 18-year-old daughter, artist Jessica Mazin. At the time of publishing, the haunting rendition of "Never Let Me Down Again" has not yet been uploaded to Mazin's Spotify page or YouTube channel. (On Twitter, Mazin confirmed the song will eventually be available as part of The Last of Us original soundtrack album.)"

ocenił(a) serial na 7
conneryfan

Podobno jest to cover wykonany przez Jessica Mazin, córkę jednego ze scenarzystów Craiga Mazina, aktualnie nie mogę nigdzie znaleźć, ale to pewnie kwestia kilku godzin nim pojawi sie na yt.

ocenił(a) serial na 7
Porzeczka6

Sorry za dwa te same odpowiedzi, pierwszy raz komentuje na filmwebie i nie widziałam, że moja pierwsza odpowiedź została udostępniona.

ocenił(a) serial na 9
conneryfan

Znalazłem też cover od Luno

ocenił(a) serial na 8
BambiKrytykuje

widziałem, trochę gorszy/inny

ocenił(a) serial na 8
conneryfan

Ja polecam ten utwór w wykonaniu Davida Bowiego - tam jest moc!

Grifter

czooo?? piszesz o never let me down czy never let me down again ?

ocenił(a) serial na 8
conneryfan

Jest juz na yt :)
https://youtu.be/jnlhVDDKdF8

ocenił(a) serial na 8
marcia152

Dziękuję

ocenił(a) serial na 8
marcia152

dopiero posłuchałem :) to nie jest identyczna wersja jak w serialu, ale ja sobie zmontuję w idealną całość :))

ocenił(a) serial na 8
marcia152

to podobno kogoś interpretacja a nie oryginalna piosenka :) dlatego się różni. już nie zawracam głowy ;)

ocenił(a) serial na 8
conneryfan

jest wreszcie : https://www.youtube.com/watch?v=7mUqZsXuQZg&ab_channel=SonySoundtracksVEVO

ocenił(a) serial na 8
conneryfan

"Never Let Me Down Again" by Depeche Mode, Performed by Jessica Mazin | The Last of Us

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones