The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek The Last of Us (2023)

Pozostawieni

Left Behind 55m
6,2 5 731
ocen
6,2 10 1 5731
The Last of Us
powrót do forum s1e7

Mogli znaleźć lepszy moment na te wspominki i nie poświęcać im aż tyle czasu. Stosowanie tego typu przerywników w fabule jest okropnie irytujące i zwyczajnie zniechęca do poświęcenia uwagi treściom wciśniętym w taki sposób.
Obejrzałam ten odcinek w całości ponieważ liczyłam, że coś tam jednak się wydarzy, jednak było bardzo przewidywalnie.
Poza tym jest nieprzyjemne wrażenie chaotycznego tempa prowadzenia fabuły. Przed chwilą, w poprzednim odcinku cała sekwencja z dotarciem do laboratorium była strasznie niedbała i na szybko sklecona, a tutaj dłużyzna.

Udnua

Zgadzam się. W momencie, kiedy na ekran wjechała retrospekcja od razu się zapytałem czy to będzie powtórka z 3 odcinka. Była - 5 minut (chociaż chyba nawet nie) fabuły na początku i końcu, reszta nudny zapychacz.
Z nadzieją na powrót poziomu z 1 i 2 odcinka jakoś jeszcze oglądam ten serial dalej.
Niedługo ostatni odcinek i podobno ma być tak samo marny.

No cóż - kolejny serial, który zniknie z głowy 2 dni po obejrzeniu ostatniego odcinka i pozostanie niemiłym wspomnieniem straconego czasu. A wszystko na koszt poglądów wciskanych na siłę i wyciskania jak największej kasy. Nic nowego dziś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones