The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 9
odcinek The Last of Us (2023)

Szukaj światła

Look for the Light 43m
7,8 4 329
ocen
7,8 10 1 4329
The Last of Us
powrót do forum s1e9

Dobrnęli do końca...

użytkownik usunięty

Dobrze że taki krótki. To z zalet. Poza tym nuda i tylko umęczony tym gniotem Pedro Pascal trochę się ożywił widząc napis: meta. Arcydzieło marketingu. Dobrze się na tym zasypia :) Dobranoc.

ocenił(a) serial na 3

Przyznam szczerze, że też umęczyłem się oglądaniem tego serialu. Bardzo chciałbym poczuć te emocje co fani dający serialowi 10/10, ale mimo sporych chęci, jedynie ledwo dotrwałem do końca sezonu.

ocenił(a) serial na 4

Idealne podsumowanie: arcydzieło marketingu.
Faktycznie reklama była niesamowita. Szkoda że takiej kasy i zaangażowania nie włożyli w sam serial. Naprawdę ciekawie słuchało się egzaltowanych pochwał co poniektórych krytyków. Te ochy i achy trąciły fałszem i sponsoringiem. Nie wierzę że ludzie potrafiący krytycznie zjechać każdy film, nagle tu zobaczyli arcydzieło.

użytkownik usunięty
Andrzej_330

Na gazecie pl na jedynce wczoraj 3 artykuły z serii " najlepszy serial 2023" i ochy i achy.. Jakbym czytał o innym serialu niż me oczy widziały :-)

Biedny masochista, ktoś mu przyłożył pistolet do pustej główki i kazał obejrzeć serial, który od początku wg oceny mu się nie podobał. Czy to wina twórców? Nie, jedynie twoja własna xD

użytkownik usunięty
Demonolog_z_Rotterdamu

Z Twojego hejterskiego komentarza wynika że nie ja tutaj mam "pustą główkę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones