The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 9
odcinek The Last of Us (2023)

Szukaj światła

Look for the Light 43m
7,8 4 324
oceny
7,8 10 1 4324
The Last of Us
powrót do forum s1e9

Finał

ocenił(a) serial na 7

totalnie przereklamowany serial

ocenił(a) serial na 8
Mona_38

Ostatni odcinek nie był najlepszy, szczególnie, że scena strzelaniny była mocno przygłuszona przez muzykę. Może miał to być taki efekt, bo w zamkniętych pomieszczeniach strzały powodują, że człowiek głuchnie, a może mieć nawet rozwalone bębenki. Jako całość to bardzo dobra adaptacja. Oceniłem każdy odcinek i średnia to 7.56/10. Dam jednak 8/10, bo jestem pozytywnie zaskoczony i czekam gorąco na drugi sezon. Jestem też ciekaw kto zagra Ellie w drugim sezonie, bo będzie inna aktorka. Stawiajcie kto mógłby ją zagrać starszą 5 lat.

ocenił(a) serial na 8
Garrus2

To będzie dokładnie ta sama aktorka. To już jest potwierdzone.

ocenił(a) serial na 8
Yrden

Właśnie czytałem ostatnio artykuł, że według niej scenariusz drugiej części jest zbyt brutalny i nie chce w nim grać. Jednak jak to prawda to się cieszę, bo świetnie zagrała :)

ocenił(a) serial na 9
Garrus2

Muzyka miała byś głośniej niż strzały, chodziło o to, że Joel nie jest świadomy zabijania i chce tylko ocalić Ellie

ocenił(a) serial na 8
Mona_38

Dziękujemy za konstruktywną opinię xD kolejne zmarnowane bity w sieci.

Mona_38

Są odcinki dobre są 2 fillery ten odcinek jest pomiędzy nie wiem może tak jest w grze ja nie grałem ale z reguły jak kończy się sezon w serialu odst odcinek musi być dobry tutaj jest inaczej i tylko 35 min

Mona_38

Najważniejszy odcinek sezonu więc co robią? Odwalają wszystko po łebkach w 40 minut totalni nie rozumiem. 3 odcinek był o niczym szczególnym a trwał z godzinę dwadzieścia...a finał zrobiony na odwal ehh, wielki zawód

ocenił(a) serial na 6
Tomasz_Borowczyk

Tak i zero emocji znowu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones