The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 2 The Mandalorian sezon 2, odcinek 2
odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 10: Pasażerka

Chapter 10: The Passenger 40m
7,5 2 219
ocen
7,5 10 1 2219
The Mandalorian
powrót do forum s2e2

Dawno nie widziałem takiego chłamu(do końca). Nic nie wnosi do akcji. Składa się z kawałków innych filmów, wcale z sagą nie związanych. Brak nowychpomysłów. Brak starych pomysłó. Po prostu brak czegokolwiek. Dodatkowo oszczędności: kolejny raz te same postacie, scenografie, sytuacje. Nic twórczego, pomysłowego, pozostającego w pamięci, będącego punktem zaczepienia do dalszej fabuły. Odgrzewane kluchy na zjełczałym oleju. Jak wytresowałem smoka jest lepiej grane, nowa Mulan lepiej animowana etc etc etc pokazujmy po 30x każdą postać, w każdej możliwej perspektywie, kombinacji, otoczeniu. Będzie Klan, nie opowieść. Disney niszczy Star Wars jak zniszczył Kubusia Puchatka, a gapie się gapią, bo na coś muszą.

ocenił(a) serial na 10
amikp

A mnie się strasznie podobał. Miałem WOW na twarzy... Po ostatnich filmach SW ten serial rekompensuje wszystko

ocenił(a) serial na 9
amikp

To skąd u ciebie ocena 7 ?

ocenił(a) serial na 7
djsrko

Komentowałem odcinek. Jest najgorszy w serialu. Najlepszy imho jest ostatni z pierwszego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones