The Umbrella Academy
powrót do forum 3 sezonu

Jest ok...

ocenił(a) serial na 8

ALE to nawiazanie do przemiany Ellen w Elliota... Po co ? Poprawnosc wciskana tak mocno na siłe, ze az zniesmacza.
Nie mam nic do samej przemiany, bo kazdy niech bedzie kim chce. Ale po co to wałkowac w serialu ? Taka prywata na boku kosztem fabuły.

a_n_onim

A ja mam to w dupie. Sam wątek Victora i dziadka był turbo nudny plus doszły do tego pierdy Allison. Mogliby nawet uznać, że są szympansami a i tak wiałoby sandałem.

ocenił(a) serial na 8
cykucyku

Słyszałem że to była decyzja twórcy komiksu a nie aktora

cykucyku

To raczej nie była prywata tylko z racji że temat do pewnego czasu był tabu to wykorzystali w serialu okazję żeby przekazać ludziom, że takie osoby powinno się traktować normalnie. Takie przesłanie. Wyszło naciąganie ale jak dla mnie to dało się to jakoś przyjąć do wiadomości i skupić się na serialu dalej.

cykucyku

Autor komiksu i scenariusz oraz producent tego serialu jest osobą niebinarną, wspierającą ruch queer. Zdziwiłabym się jakby kazano Elliotowi grać kobietę po tranzycji, jeśli jemu by to nie odpowiadało ;)

krusadrianna

materiałów do scenariusza*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones