The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead Sezon 10, Odcinek 21
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Rozbieżności

Diverged 42m
5,7 818
ocen
5,7 10 1 818
The Walking Dead
powrót do forum s10e21

SEZ.10 ODC.21

ocenił(a) serial na 7

Odcinek o niczym. Jak poprzedni tylko ostatni odbywał się w "nowym" towarzystwie. Niech to się już skończy bo śledzę z przyzwyczajenia... Empik i komiksowe sprawy ;)

lukasgem

Nie podobało Ci się jak Carol uganiała się za szczurem? albo Daryl, ten to chyba będzie otwierał szkółkę dla majsterkowicza. Odcinek 1/10. Po co oni wprowadzili tą nową grupę The Reapers, żeby teraz to zostawić i odpuścić, przecież ich nawet w komiksach nie było.

ocenił(a) serial na 9
Taio

Prawda, z ciekawszych rzeczy dodałbym jeszcze jak Carol w końcówce rozpier****a ścianę

ocenił(a) serial na 9
lukasgem

Słaby epizod - w sumie po co te dodatkowe epizody? Pandemia spowodowała ,że TWD strasznie obniżył loty. Oby 11 sezon, który ma być ostatnim nie był szmirą ...

ocenił(a) serial na 5
lukasgem

Carol szykuje zupę a Daryl naprawia motocykl przerośniętym scyzorykiem, jest jeszcze pies który wkoorwia Carol i właściwie na tym koniec,w skali łokingdedowej żenady daję 10-czyli max.

ocenił(a) serial na 8
lukasgem

przeciez mówili że te odcinki w pandemii realizowane są w bardzo małych grupach po 2-3 aktórów. niestety odcinki 1/10 o pogoni za szczurem i o scyzoryku... jprdl

ocenił(a) serial na 8
lukasgem

I oni chcą spin off z Darylem i Carol.
Ja się pytam po co ?
Żeby zbierali grzyby na zupe przez 30 minut i przez reszte czasu ją jedli w ciszy ?

ocenił(a) serial na 8
lukasgem

Ten odcinek przypomniał mi inny odcinek o niczym z innego serialu . Z Breaking Bad gdy Walter goni muche przez cały odcinek. Carol od dawna jest wkurzająca a jedyne co dobre było w tym odcinku to zabicie tych szwendaczy-żołnierzy bo mieli jakieś ciekawe fanty do zabrania...

ocenił(a) serial na 5
lukasgem

Po pierwszych 10 minutach i przeczytaniu postów przeszedłem do 22 odcinka, a to oznacza, że jest źle, bardzo źle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones