The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 3 The Walking Dead Sezon 3, Odcinek 6
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Ścigani

Hounded 43m
8,6 4 841
ocen
8,6 10 1 4841
The Walking Dead
powrót do forum s3e6

S03E06

ocenił(a) serial na 9

Czemu nie atakowały Michonne ?? komiksu i tak dalej nie czytałem a końcówka fenomenalna jak Rick stoi przy siatce i patrzy na nią :P

ocenił(a) serial na 1
Aaron_4

Ponieważ była wysmarowana flakami zombie, co zatuszowało jej ludzki zapach. Pachniała jak zombie, więc zombie traktowali ją jak swoją.

ocenił(a) serial na 9
nietuzinkowo

A to w tym momencie gdzie się lali w lesie musiałem mieć łep gdzieś indziej. No ok tak samo było w pierwszym sezonie że roztrzaskali dwóch zombiaków żeby dojść do furgonetki sorki za chłop-ot jestem ciekaw ja Daryl zareaguje na to że jego brat żyje i tak dalej.

ocenił(a) serial na 7
Aaron_4

Jak się dowie o porwaniu Glenna i Magge to nie będzie zachwycony. Mimo wszystko ta dwójka jest mu terza bliższa niż Merle.

ocenił(a) serial na 4
anita23_fw

Dokładnie tak samo sobie pomyślałem. W momencie porwania Glenna i Maggie przez Merla, od razu wiedziałem, że Daryl za Chiny nie opowie się po stronie brata. Starszy Dixon nie dość, że sam przeprowadził tortury na osobie, która wcześnie nie raz mu pewnie tyłek ratowała, to jeszcze podsunął pod nos dziewczynę stawiając ją w jeszcze większym niebezpieczeństwie, wiadomo z jakich względów. Na pewno pierwsze sekundy będą takie, że i jeden i drugi będą w szoku na swój widok, nie zapominając o samym Ricku, który uznał Merla za zmarłego, ale gdy wyjdą na jaw wszelkie brudy to już nie będzie tak kolorowo. Od wczoraj siedzę jak na szpilkach czekając na następny odcinek. Do tego wszystkiego na pewno wplątana zostanie sama Andrea, więc można się naprawdę wielu rzeczy spodziewać.

ocenił(a) serial na 7
tomb2525

Mam identyczne odczucia. Ich spotkanie po wielu miesiącach będzie na prawdę epickie. A i bratobójcza walka, która wg mnie jest nieunikniona przejdzie za pewne do najlepszych scen serialu. Mam nadzieję, że tych dwóch sytuacji nie spierniczą.

ocenił(a) serial na 4
Vangelis7

Wydaje mi się, że akurat do tych momentów twórcy dołożą wszelkich starań. Nieraz pokazali, że potrafią budować dramaturgię i tragizm w serialu, czy to scena ze śmiercią Amy, czy później stodoła, albo zamordowanie Shane'a. Nie wspominając o licznych momentach w 3 sezonie jak śmierć Lori itd. Akurat o to się nie martwię. AMC ma tendencję do nadmiernej pieczołowitości w najważniejszych momentach, gorzej już z tymi drugorzędnymi :D

ocenił(a) serial na 9
tomb2525

czyli co, przesądzone jest że będą ze sobą walczyć - niema szans na pokojowe rozwiązanie pomiędzy braćmi??

ocenił(a) serial na 4
Mikael82

A tam, zaraz nie ma :) Zawsze jest szansa, na polubowne rozwiązanie, jednakże biorąc pod uwagę relacje jakie Daryl nawiązał z grupą, ich siłę, poleganie jeden na drugim, wzajemna lojalność, oraz fakt, że Merle przystąpił do Gubernatora i sam doprowadził do sytuacji takiej, a nie innej, prawdopodobieństwo pokoju jest naprawdę malutkie.

ocenił(a) serial na 6
Mikael82

Biorąc pod uwagę wybuchowy charakterem Merle'a, to wątpiące żeby tak po prostu Darylowi darował "zdradę".

ocenił(a) serial na 5
Mikael82

Chyba widziałeś jak Merle się zachował i co zrobił z jednym ze swoich, akurat w tym odcinku okazał się okazał gorszy od samego Gubernatora. Nic nie stanie mu na drodze - tak sobie można pomyśleć.

tomb2525

Merle-Rick? Moim zdaniem to będzie mały pikuś w porównaniu z konfrontacją Gubernatro-Rick. ; ] Czekam na ten moment z niecierpliwością! : )

gramer_filmweb

Ups! - literówka.

ocenił(a) serial na 4
gramer_filmweb

Temat tyczy się walki na drodze Daryl-Merle. Niemniej jednak, obok pojedynku na drodze Rick-Gubernator, będzie to druga pod względem eskalacji potyczka w serialu.

tomb2525

Klarownie napisane i zrozumiałe, ja jednak postanowiłem zamieścić w temacie dygresję, która przypomina Widzom, o tym że (parafrazując siebie samego) konfrontacja Rick-Merle będzie (obrazowo) niczym mała, drewniana łódeczka zmagająca się z napierającą na nią olbrzymią falą podczas trwania sztormu w porównaniu z konfrontacją Rick-Gubernator.

P.S. Post ma na celu usparwiedliwienie dokonanego przeze mnie drobniutkiego wykroczenia w postaci odejścia od tematu, które ze swobodą mogłoby rozpocząć całkiem nowy wątek.

ocenił(a) serial na 4
gramer_filmweb

Aaaaa czyli w ten deseń :D Już teraz rozumiem zamysł :) Jednakże aż takie "wytłumaczenie" nie było konieczne. Wystarczyłoby słowo "dygresja".

ocenił(a) serial na 7
tomb2525

Miejmy nadzieję ;) Aczkolwiek postać Michonne trochę im nie wyszła. Może to się jeszcze zmieni, mam nadzieję.

ocenił(a) serial na 4
Vangelis7

Postać Michonne na tym etapie nie ma jak się wykazać. Jej zadaniem było jedynie robić podejrzliwe minki. Mam nadzieje, że w nadchodzącym odcinku, kiedy ponownie razem z ekipą zawita do Woodbury, narobi niezłego "hałasu". Poza tym to jest postać główne tragiczna, co nie raz Kirkman pokazał. Teraz twórcy nie mają możliwości tego rysu wyciągnąć. Z nią jest jak z Andreą, początek taki sobie, później się rozkręci.

A co do samej Andreii, to ja już wiem, po co jest ta cała szopka odstawiana wokół niej. Jednakże by nie robić tutaj bajzlu wstawiłem swoją wypowiedź, do głównego tematu związanego z odcinek "Hounded". Może ktoś odpowie :D

tomb2525

wierzysz ze spotkają się już w najbliższym odcinku? bo ja nie....
końcówka 8 albo dopiero 9 odcinek ;]

ocenił(a) serial na 4
michau1234

W "When The Dead Come Knocking" Rick wraz z resztą idą na ratunek do Woodbury. Ekipa składa się z naszego szeryfa, Michonne, Oscara oraz Daryla. Spotkanie na pewno nastąpi już w odcinku 7, a jego eskalacja nastąpi w 8.

ocenił(a) serial na 6
tomb2525

Z Oskarem? Hmm czyżby gość miał być odzwierciedleniem Tyreese'a?

ocenił(a) serial na 4
Tortuga033

Odzwierciedleniem? Hmmm, wydaje mi się, że nie. Prędzej stawiałbym na to, iż są to jego ostatnie chwile w serialu. Wątpię w to, aby udało mu się przeżyć nawałnicę jaka może pojawić się w Woodbury. Poza tym, gdyby się go tam pozbyto, to nie byłoby przeszkód by wprowadzić tą rzekomą historyczną postać z komiksu, o której trąbią twórcy. Rick w drodze powrotnej, razem z wyczerpaną Michonne, ciężko rannymi Glenem oraz Maggie, Darylem i Andreą (mam nadzieję) spotyka na drodze nową postacią, którą może być Tyresse (?) i dalej historia się toczy.

ocenił(a) serial na 6
tomb2525

"Prędzej stawiałbym na to, iż są to jego ostatnie chwile w serialu."
Jaka dosadność :D
W sumie masz rację, o ile Tyreese się pojawi, to raczej "oficjalnie", bez substytutów.

ocenił(a) serial na 4
Tortuga033

A tam dosadność. Stwierdziłem fakt :D Aktor grający Oscara jest jedynie dodatkiem. Figuruje on tam na liście bohaterów trzeciorzędowych, więc nie ma co się dziwić, iż w taki sposób go skreślą. To już Axel trafił do bohaterów drugorzędowych. Poza tym nie dość, że Oscar pozostawił po sobie dobre wrażenie, to na dodatek zginie bohaterską śmiercią broniąc ludzki, którzy dali mu szansę.

ocenił(a) serial na 6
tomb2525

Czyli T-Dog 2.

ocenił(a) serial na 4
Tortuga033

Coś w ten deseń :D

ocenił(a) serial na 5
tomb2525

Dlaczego murzyni zawsze muszą tak szybko ginąć...

Tortuga033

Raczej T-Dog upgrade :D

ocenił(a) serial na 6
MrArther

Masz na myśli to - http://deadlaughing.com/wp-content/uploads/2012/11/t-DOG-upgrade-sm.gif ?

Tortuga033

Dokładnie ^^
to też miażdży - http://deadlaughing.com/wp-content/uploads/2012/10/swat.jpg

ocenił(a) serial na 6
MrArther

Też dobre .
Albo http://cdn.inquisitr.com/wp-content/2012/03/t-dawg-never-on-screen.jpg

ocenił(a) serial na 10
tomb2525

a Michone w którym tomie zginie (chodzi o komiks)i jak?

ocenił(a) serial na 4
chomik51495

Michonne nie zginie. Póki co ma się dobrze i na rychłą śmierć się nie zanosi.

ocenił(a) serial na 10
tomb2525

michone bardzo mi się podoba jest taka tajemnicza i najmądżejsza z wszystkich.
Dobrze że nie zginie no bo świetnie walczy

tomb2525

Tomb uwierz nie tylko Ty nie możesz usiedzieć na miejscu w oczekiwaniu na kolejny epizod. The Walking Dead na prawdę uzależnia.Nawet nie myślę o tym jak będzie mnie nosiło podczas tej zimowej przerwy.

ocenił(a) serial na 4
cryingslave

A tam zaraz uzależnia :D Ja nie mogę się doczekać z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest na pewno kwestia ewolucji bohaterów. Wiadomym jest, że element jakim są tortury mogą znacznie wpłynąć na naszą dwójkę, jak i resztę, w tym również Andreę. Druga sprawa tyczy się samego przeniesienia tych wątków na ekran. Zastanawiam się czy twórcy znowu pójdą na całość łamiąc bariery, czy może już lekko przystopują. A i jest jeszcze jedna kwestia. W końcu chcę zobaczyć pełnię socjopatycznej postawy Gubernatora. Czyli w ogólnym rozrachunku są trzy powodu :)

tomb2525

Również czekam na real face Gubernatora, jak jego piękna, przyjazna zasłonka spadnie. Jak zareaguje na to Andrea? Myślę, że może ją to wzmocnić. A może to ona go uśmierci ? Maleńki przedsmak socjopatyzmu o którym wspomniałeś już był, ale podejrzewam i zapewnie nie tylko ja, że Gubcia stać na wiele... wiele więcej. Najbardziej intryguje mnie jak to będzie gdy spotkają się Merle, Daryl i Rick? Jak Rick dowie się, że Gubi ma jego przyjaciół? Jak Merle obczai, że brat chyba bardziej kocha teraz Ricka niż jego? Skumuluje się tyle złej energii i nienawiści, że chyba nie może obyć się bez konkretniej sieki. Nie mówię, że w jednym odcinku wszystko się wydarzy bo tak zapewne nie będzie. Ale widzę, że twórcy szykują nam kolejną wstrząsającą porcję.

ocenił(a) serial na 6
cryingslave

Ja do tego dodam że wyczekuję kolejnego odcinka też ze względu na Michonne, jej połączenie sił z Rickiem i Darylem i ruszenie na małą rozpierduchę do Woodbury.

Tortuga033

O tak tak zapomniałam o ninja Michonne :)

ocenił(a) serial na 6
cryingslave

Już sobie wyobrażam ryj Merle'a jak Daryl mu powie że woli Ricka i żeby się gonił.

Tortuga033

Heh myślę, że teraz mu się nie upiecze i marnie skończy. Zastanawiam się tylko z czyich rąk.

ocenił(a) serial na 6
cryingslave

Na dobrą sprawę opcji jest wiele może zostać zabity przez:
a) Daryla
b) Ricka
c)Gubernatora
d) kogoś bardziej niepozornego np. Carol
e) zawsze mogę go zeżreć zombie, ale to raczej wydaje mi się być najmniej prawdopodobnie, no chyba że jakiś "nieszczęśliwy wypadek" gdzieś się poślizgnie, czy wpadnie tam gdzie nie trzeba czy coś w ten deseń...

Tortuga033

Wydaje mi się, że może to być Daryl. Będzie podwójny tragizm bo brat zabije brata. Ale mogę się mylić. Mam tylko nadzieję, że Merle nie pożyje za długo,a my przekonamy się niebawem jak to wszystko się potoczy

ocenił(a) serial na 6
cryingslave

Wolałabym żeby Daryl nie miał na sumieniu brata, no ale z drugiej strony kto by takiego żałował.
Również mam nadzieję że bracia Dixon w końcu się spotkają.

ocenił(a) serial na 7
tomb2525

Ja czekam zwłaszcza na to ostatnie. Na razie nie dostaliśmy jakiegoś piorunującego widowiska ze strony Gubernatora - ale uważam, że to dobrze. Oczekiwanie rośnie i jestem pewien, że Guberek wywiąże się z zadania wyśmienicie.

ocenił(a) serial na 9
tomb2525

ja bym nie była taka pewna że od razu Daryl skreślił brata ;)

koniec końców na bank zostanie z grupą, ale na początku wydaje mi się że wybierze brata

ocenił(a) serial na 4
fnh81

Brata nie wybierze, ponieważ jego przełożony aka Gubernator zrobi z Maggie rzeczy jakie się człowiekowi nie śniły. Daryl nie jest taki słaby, by ulegać wpływom, zwłaszcza teraz kiedy znalazł grupę osób, która traktuje go jak równego sobie, a nie wyrzutka. Poza tym, Dixon ma jakieś zasady i nie podejrzewam, iż ot tak odłożyłby je na bok przechodząc na stronę socjopaty, tylko dlatego, że braciszek tam urzęduje. Samego Merla będzie zapewne chciał namówić na powrót co jak wiadomo skończy się z odmową.

ocenił(a) serial na 9
tomb2525

nie byłabym tego taka pewna, w końcu to jego brat, nie mówię że weźmie stronę gubernatora, ale co do brata to będzie miał ciężko podjąc decyzję co zrobić

ocenił(a) serial na 6
fnh81

Pewnie się będzie chwilę wahał, ale jakiś bardzo Głębockich rozterek mieć nie będzie. Merle nim pomiatał i na dodatek jak widać po tralierze do następnego odcinka skrzywdzi osoby, które są ważne dla Daryla.

ocenił(a) serial na 9
anita23_fw

No to faktycznie nie będzie lekko

Aaron_4

była umazana krwią zombiaków, ale chyba nie w takim stopniu jak Rick i Glenn wtedy. Poza tym była ranna i powinny czuć jej krew. I mimo to, że tak ją omijały nie powinna podchodzić do nich tak blisko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones