PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 378
ocen
2,6 10 1 17378
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy
ocenił(a) serial na 1
lookacz2007

Czyli rozumiem, że jeśli dany serial ma ocenę od społeczności załóżmy poniżej 4,0 to mamy go automatycznie kasować z bazy, tak? Super.
To że jakiś film / serial jest kiepski i żałosny, to nie znaczy że nie może być go na FW.

patkot28

Źle rozumiesz :) Chdzi o to, że takie coś w ogóle nie powinno podlegać jakiejkolwiek ocenie, bo to jest poniżej krytyki. To nie jest żaden twór filmowy o jakiejkolwiek wartości, Tak jak gorszy pieniądz wypiera ten lepszy, to tak samo jest w każdej innej dziedzinie. Pusty programik, dlatego, że tani i odmużdżający wypiera z ramówek inne normalniejsze rzeczy i teraz gdzie się nie wlączy to widzie się tylko jakże poruszające i głębokie wypociny jak to ...

ocenił(a) serial na 1
patkot28

Sorry, ale ten serial to jeden wielki kibel i nie zasługuje nawet na ocenę 1. Za produkowanie takiego gówna powinni karać więzieniem.

ocenił(a) serial na 1
PositivThink

Uwierz, że gdyby kilka milionów Polaków nie oglądało tego codziennie przy obiedzie, to już dawno zdjęto by to z anteny.

Ten serial nie jest problemem. Problemem jest nasz naród. Dziś oglądają "Trudne Sprawy", jutro idą na wybory...

lookacz2007

Coś w tym jest. Im mniej informacji o tego typu gównie tym lepiej. W ogóle też jestem zaniepokojony faktem, że mamy w TV aktualnie zastraszająco wysoką liczbę tych pseudo seriali. Każda stacja ma już swój "rodzynek". A najgorsze jest to, że mnóstwo ciemnej masy ogląda te badziewia. Ponoć mają nie najgorszą oglądalność. To również świadczy o tym, jak wielu kretynów i debili żyje w tym kraju. Jak inaczej nazwać osoby, którym coś takiego odpowiada?

lookacz2007

To prawda. Właśnie zobaczyłam, że to jest na filmwebie i jestem w szoku, ten kraj schodzi na psy. Kiedyś były 2 programy i ile tam było mądrych bajek, filmów czy programów dla dzieci i młodzieży , a teraz gdzie nie włączę to wszędzie te debilne nic nie wnoszące programy. To jest chore!

gabi123

a skąd wiesz, że ludzie, którzy to oglądają nie traktują tego jak komedię i chcą się pośmiać?

ocenił(a) serial na 1
makintosz

Mnie ten pseudo serial wkur.....wia, a nie śmieszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones