serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Twarzą w twarz

2007 - 2008
45m
6,7 11 910
ocen
6,7 10 1 11910
Poszukiwany za morderstwo policjanta złodziej ucieka do Szwajcarii, gdzie podczas serii zabiegów chirurgicznych zmienia wygląd twarzy. Zakochany w lekarce postanawia wrócić i oczyścić się z zarzutów. więcej mniej
Twarzą w twarz zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Głównym bohaterem serialu jest Wiktor, pseudonim "Ważka" (Paweł Małaszyński), złodziej, którego życie zmienia się w momencie, gdy zostaje niesłusznie oskarżony o popełnienie morderstwa. Nie mając możliwości oczyszczenia się z zarzutów, ucieka do Szwajcarii, gdzie poddaje się szeregowi operacji plastycznych twarzy. Wiktor spędza wGłównym bohaterem serialu jest Wiktor, pseudonim "Ważka" (Paweł Małaszyński), złodziej, którego życie zmienia się w momencie, gdy zostaje niesłusznie oskarżony o popełnienie morderstwa. Nie mając możliwości oczyszczenia się z zarzutów, ucieka do Szwajcarii, gdzie poddaje się szeregowi operacji plastycznych twarzy. Wiktor spędza w Szwajcarii dwa lata i poddaje się kilku operacjom, dzięki którym poznaje Martę - lekarkę (Magdalena Walach), która podjęła się zmiany jego twarzy. Oboje powoli dobrze się poznają i zakochują w sobie. W czasie pobytu za granicą bohater postanowia zmienić swoje życie. Niestety, przeszłość dogania go szybciej niż się tego spodziewa. Żeby zacząć normalnie żyć u boku ukochanej kobiety, musi zrzucić z siebie ciężar niesłusznych oskarżeń. Po powrocie do Polski Wiktor za wszelką cenę stara się wyjaśnić okoliczności morderstwa, o które został posądzony i znaleźć prawdziwego zabójcę.

na podstawie
dystrybucja
TVN
studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / TVN
tytuł oryg.
Twarzą w twarz
inne tytuły
Face to Face
więcej
Początkowo rolę Wiktora Waszaka miały grać dwie osoby. Jednak ostatecznie zdecydowano, że zagra ją tylko Paweł Małaszyński.
W „serialowej” bazie wojskowej zagrało 50 prawdziwych żołnierzy, którzy wystąpili w autentycznych mundurach wykorzystywanych przez wojsko w misjach zagranicznych.
Serial kręcono w Warszawie (Polska), Zell am See (Austria) oraz w Szwajcarii.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Fantastyczna fabuła, każdy odcinek trzyma w napięciu. Pierwszy jak i drugi sezon równie wciągający. 30 letnia wtedy Walach przepiękna. Oglądałem trochę za dzieciaka, teraz fajnie było wrócić po 12 latach i obejrzeć maraton.

Uwielbiam!

ocenił(a) serial na 10

Nie wierze, że to na prawdę polski serial..jest świetny. Szkoda tylko, że zakończył się na 2 sezonach,
mam straszny niedosyt :( Chętnie zobaczyłabym więcej, no ale to nie możliwe.

10.Policjanci
9. Trzeci Oficer
8. Ekstradycja
7. Stawka większa niż życie
6. Oficer
5. Pogranicze w Ogniu
4. 07 Zgłoś Się
3. Odwróceni
2. Twarzą w Twarz
1. Pitbull

Ale w drugim sezonie moja sypatia do Waszaków strasznie spadła,okazali sie egoistami,gdzie ,, po
trupach do celu,,. Liczyli sie tylko oni,a innych można było poświęcić. Bardzo negatywna postawa.
Serial jak najbardziej ok. Polecam.

Świetny klimat ala "Ścigany", w ogóle świetna trzymająca w napięciu fabuła.
Jeden DUŻY MINUS, nie przekonująco wypada porównanie "Ważki" przed i po operacji, dla mnie nie ma specjalnie wielkiej różnicy. Lepszy byłby efekt gdyby Wiktora sprzed operacji zagrał np. inny aktor podobny do Małaszyńskiego z podłożonym jego...

więcej