SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Twarzą w twarz

2007 - 2008
45 min.
6,7 11 847
ocen
6,7 10 1 11847
1 155
chce zobaczyć
Poszukiwany za morderstwo policjanta złodziej ucieka do Szwajcarii, gdzie podczas serii zabiegów chirurgicznych zmienia wygląd twarzy. Zakochany w lekarce postanawia wrócić i oczyścić się z zarzutów. Więcej Mniej
Twarzą w twarz zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Głównym bohaterem serialu jest Wiktor, pseudonim "Ważka" (Paweł Małaszyński), złodziej, którego życie zmienia się w momencie, gdy zostaje niesłusznie oskarżony o popełnienie morderstwa. Nie mając możliwości oczyszczenia się z zarzutów, ucieka do Szwajcarii, gdzie poddaje się szeregowi operacji plastycznych twarzy. Wiktor spędza wGłównym bohaterem serialu jest Wiktor, pseudonim "Ważka" (Paweł Małaszyński), złodziej, którego życie zmienia się w momencie, gdy zostaje niesłusznie oskarżony o popełnienie morderstwa. Nie mając możliwości oczyszczenia się z zarzutów, ucieka do Szwajcarii, gdzie poddaje się szeregowi operacji plastycznych twarzy. Wiktor spędza w Szwajcarii dwa lata i poddaje się kilku operacjom, dzięki którym poznaje Martę - lekarkę (Magdalena Walach), która podjęła się zmiany jego twarzy. Oboje powoli dobrze się poznają i zakochują w sobie. W czasie pobytu za granicą bohater postanowia zmienić swoje życie. Niestety, przeszłość dogania go szybciej niż się tego spodziewa. Żeby zacząć normalnie żyć u boku ukochanej kobiety, musi zrzucić z siebie ciężar niesłusznych oskarżeń. Po powrocie do Polski Wiktor za wszelką cenę stara się wyjaśnić okoliczności morderstwa, o które został posądzony i znaleźć prawdziwego zabójcę.

na podstawie
studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / TVN
tytuł oryg.
Twarzą w twarz
inne tytuły
Face to Face
Więcej...
Początkowo rolę Wiktora Waszaka miały grać dwie osoby. Jednak ostatecznie zdecydowano, że zagra ją tylko Paweł Małaszyński.
W „serialowej” bazie wojskowej zagrało 50 prawdziwych żołnierzy, którzy wystąpili w autentycznych mundurach wykorzystywanych przez wojsko w misjach zagranicznych.
Serial kręcono w Warszawie (Polska), Zell am See (Austria) oraz w Szwajcarii.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych