PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698800}

Układ

Mammon
7,1 842
oceny
7,1 10 1 842
Układ
powrót do forum serialu Układ

Kanał HBO Polska jesienią tego roku pokaże nowy polski serial „Pakt”, w którym główną rolę zagra Marcin Dorociński. Zdjęcia do produkcji opartej na norweskim formacie ruszyły we wtorek. :) Czekam i liczę na dobrą produkcję

ocenił(a) serial na 8
hanick13

Ja liczę na to, ze dzięki polskiemu serialowi zrozumiem w końcu zakończenie. Norweskie wyglądało trochę tak jak w przysłowiu: "dobrze żarło i zdechło". 6 odcinków wartkiej akcji po to żeby niewiele wyjaśnić.

alja9

też mam trochę takie wrażenie... nie do końca jasne i rozmyte.

ocenił(a) serial na 9
hanick13

...na razie po obejrzeniu początku - moim zdaniem to będzie przekombinowana, polska, porażka.

ocenił(a) serial na 7
wroclawnik

Dokładnie. Na razie po trzech odcinkach polskiej wersji przewagę "naszych" widzę jedynie w stronie wizualnej, która jednak duże wrażenie zrobi jedynie na tych, którzy nie widzieli True Detective.

Postaci strasznie spłaszczone, intryga też zapewne będzie nie aż tak zagmatwana. Na plus Dorociński, który jest lepszym aktorem od Oigardena, ale wydaje mi się, że on tworzy jednak nieco inną postać, bardziej twardego gościa. Norweski aktor był za to niejednoznaczny, popełniał dużo błędów, ale fizycznie nadawał się do takiej właśnie roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones