PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
7,0 2
oceny krytyków
Układy
powrót do forum serialu Układy

Dużo się o tym serialu naczytałem. Ile jest na razie wypuszczonych odcinków?? U mnie numerem jeden jest Dexter i długo długo nic. (potem na drugim miejscu jest LOST). Mam nadzieję, że ten oto serial zbliży się do Dextera albo nawet i dorówna. Sama obsada jest obiecująca.

ocenił(a) serial na 9
slyy

Oglądnij sobie Rodzinę Soprano, zamiesza to twój ranking.

MoszeUsz

obejrzałem pierwszą serię i na tym poprzestałem. Wiem ile ten serial nagród dostał , mnie on jednak nudzi. Jakoś nie przekonują mnie do siebie te postacie. Wątki gangsterskie są dla mnie jakoś mało ciekawe , poza nimi pozostaje kino familijne, za którym nie przepadam. Wiem jednak, że większości kino-maniaków serial ten się podoba, do mnie nie trafił a uwielbiam kino mafijne, gangsterskie. a co do Damages, hmm zapowiadał się fajnie lecz skończyło się przeciętnie. Na końcu zrobił się z tego prison brejk.

ocenił(a) serial na 9
slyy

2 i 3 sezon Damages jest zapowiedziany i trudno będzie utrzymać poziom 1 sezonu. Też się spodziewam właśnie spadku poziomu ala Prison Break.
Co do Sopranos to jak komuś spodoba się początek to potem jest tylko lepiej. Ale nie wszystkim się takie kino podoba.

MoszeUsz

Ja przyznaję, że pierwsze dwa sezony "Rodziny Soprano" oglądałem dość obojęcie, ale od trzeciego mnie tak wsysło, że hoho ;)

ocenił(a) serial na 10
slyy

Serial genialny, intrygujący i wciągający-nie pożałujesz!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones