PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
7,0 2
oceny krytyków
Układy
powrót do forum serialu Układy

Zakończenie dzisiejszego odcinka było dla mnie bardzo szokujące, jak na razie chyba najciekawsze zakończenie w tym sezonie. Jestem strasznie ciekawy co się dalej stanie, trzeba tydzień czekać :P

W ogóle przez retrospekcje z Gregorym i Fiskiem myślałem że Gregory też ma "coś" do Raya, a tu jednak nie.

ocenił(a) serial na 8
max_c

kurcze szkoda mi i Gregorego i Fiska-obu bardzo lubiłam. A ta ich "przyjażń"była tego dopełnieniem
Ciekawi mnie natomiast siostra Elen - i co robiła pod jej domem....czyżby to ona zabiła Davida?


Z niecierpliwośćią czekam na następny odcinek,

Ma_Osoba

Ja też ;)

Mi się zdaje że Katie by go nie zabiła, przecież w pierwszych odcinkach pokazywali jej zwłoki a ta się rozpłakała, więc chyba nie mogła tego zrobić.
Ale nie spodziewałem się pochodzenia plamki krwi na bucie Patty, myślałem że to ona zabiła Davida.

max_c

Zapomniałem dopisać - Fisk był jedną z ciekawszych postaci w serialu. Gregory'ego też lubiłem i również mi było szkoda jak zginął.

Ma_Osoba

Ja się zastanawiam, co Wy wiedzieliście za odcinek:P?;) U mnie nie było żadnego Gregorego i Fiska i nie widziałam siostry Ellen pod jej domem. Nie było też żadnych retrospekcji. Na prawdę pytam na poważnie, o co tu chodzi?Bo zgupiałam..

nitka_magda

Końcówka mojego odcinka wyglądała tak, że Ellen dzwoniłam do Patty i pytała, czy ta znalazła świadka.

nitka_magda

Końcówka u mnie wyglądała tak, że Ellen dzwoniła do Patty i pytała, czy ta znalazła świadka.

nitka_magda

No ja to o co chodzi? Przecież oni piszą o pierwszym sezonie, który aktualnie pokazuje polsat. Oglądałaś I-szy sezon i nie pamiętasz samobójstwa Ray Fiske`a?

gonia

Zapomniałem, że pierwszy sezon Układów ma tylko 13 odcinków i trochę mnie zaskoczyła informacja, że za tydzień ostatni odcinek... I teraz dylemat - czy czekać na emisję w Polsacie czy ściągać.. A może gdzieś indziej go można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 9
max_c

Ej no wlasnie na polsacie sie konczy (1 sezon) a kiedy dalej?? wie ktos cos??:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones