PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
7,0 2
oceny krytyków
Układy
powrót do forum serialu Układy

Katorga niestety

ocenił(a) serial na 7

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie "przebrnięcie" przez ten serial było katorgą.Nie wiem dlaczego bo sam serial i pomysł jest naprawde fajny.Obejrzałam tylko 1wszy sezon(tylko tyle mi się udało:) ale na 2gi juz sie nie zdecydowałam obejrzwaszy chyba 2 lub 3 odcinki.I tak jak wspomniałam ,dziwna rzecz z tą "katorgą"...też tak mieliście?

ocenił(a) serial na 8
cckkee

Skoro przebrnięcie przez serial było dla Ciebie katorgą, to skąd ocena 8/10 ("bardzo dobry")? Nie kwestionuję opinii, po prostu zastanawiam się, skąd taka rozbieżność między oceną cyfrową a komentarzem.

ocenił(a) serial na 7
torgaj

Nigdy nie twierdziłam że ten serial jest kiepski-wrecz przeciwnie.Ale nie wiem czemu po każdym odcinku czułam się jakgdybym spędziłam przed ekranem conajmniej kilka godzin ,najzwyczajniej w świecie byłam zmęczona:/ Nie wiem jak to się działo ale tak miałam wiec nie oglądałam już więcej oprócz 1wszego sezonu.Ale powtórze jeszcze raz ,serial bardzo dobry stąd moja ocena.

cckkee

tia... widziałem tylko pierwszy odcinek i - podzielając twoją ocenę - nie będę oglądał dalej. Mam takie wrażenie, że zło jest w tym serialu zbyt prawdziwe, zbyt bliskie, zbyt wiernie oddane. Ciekawe kto był konsultantem w tym zakresie... w każdym razie atmosfera jest zbyt duszna żeby się zrelaksować.

cckkee

też mam takie odczucia , ja obejrzałam pierwsze odcinki na razie i juz mnie zmęczył , dłużące się sceny ,nawet taki starszy serial Ally MB był lepeij zrobiony .

ocenił(a) serial na 10
cckkee

Mnie ten sezon też zmęczył, ale ciachnąłem cały w 1 weekend, teraz do 2 się przymierzam . kiedyś go na polsacie oglądałem, ale 2 sezonu nie było, a ja AXN nie miałem to porzuciłem i teraz wrócił, następny weekend należy do 2 sezonu :P, popcorn, frugo i 40 cali przed nosem :)

cckkee

Jestem po siódmym odcinku drugiego sezonu i z trudem brnę dalej. Ciekawa intryga, zaskakujące powiązania, serial jest bardzo dobry ale dlaczego taki ciężki do przebrnięcia? No i Ellen Parsons. Dlaczego nie wybrali do tej roli aktorki, która ma w sobie więcej życia?
Rose Byrne i jej wiecznie wygięte w podkówkę usta i zdziwione oczy - jakbym oglądała pannę Stewart ze Zmierzchu. Taka pusta lalka.

ocenił(a) serial na 9
zielonamarchewka

Przyznam szczerze, że jestem w szoku czytając wasze opinie, bo dla mnie, jest to jeden z najlepszych seriali prawniczych. Niesamowity ciężki i intrygujący klimat, rewelacyjna reżyseria, gra aktorska, zdjęcia, super pomysł i oczywiście udana - jak dla mnie- jego realizacja. Dla mnie pierwsze 3 sezony, które stanowiły całość były genialne, 4 sezon troszkę mi popsuł - mimo że był dobry. Bo uważam, że serial powinien skończyć się na 3 sezonach. Jeśli lubicie seriale prawnicze, polityczne, to polecam Good Wife i genialny choć ciężki srial BOSS
Pozdrowionka ;o)

zielonamarchewka

Zgadzam się w 100% - mi też kojarzyła się ta panienka ze Zmierzchu. I też ciężko mi przebrnąć przez sezon 1, ale brnę w nadziei na jakąś akcję.

ocenił(a) serial na 8
zielonamarchewka

A mnie pasuje, że Ellen jest taka porcelanowa. Genialny kontrast pomiędzy jej wyglądem a tym, jak działa i jak jest silna.

ocenił(a) serial na 9
cckkee

czasami mi też się go ciężko oglądało .. ale tylko w niektórych momentach. Glenn Close pokazuje klasę. Ellen mnie trochę drażni no ale cóż... zobaczymy co będzie dalej. ;)

ocenił(a) serial na 7
cckkee

Widzę, że chyba "Dextera" nie widzieliście :)
pozdrawiam

użytkownik usunięty
aspeniac

O co ci chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones