PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 287
ocen
7,9 10 1 7287
7,0 2
oceny krytyków
Układy
powrót do forum serialu Układy

Według mnie, powinni skończyć ten serial na 3 sezonie. Nie dlatego, że mi się nie podobał, absolutnie nie o to chodzi, wręcz przeciwnie, jest to jeden z najlepszych seriali jakie widziałam. Jednak uważam, że mogliby zakończyć na 3 sezonie. Wiekszość wątków jest "pozamykana", wszystko ułożyło się w taką całość (przynajmniej dla mnie). Wiadomo, że można zrobić jeszcze coś ciekawego, ale boję się, że teraz może być już wymyślanie troche na siłę żeby "pociągnąć" serial. O dziwo nawet 3 seria byłe świetna, co się nie często zdarza w miarę postępu serialu,ale mam jakieś dziwne przeczucie, że teraz nie będzie już tak samo. Noo, wiadomo, zwłaszcza, po śmierci znaczącego bohatera...
Pozdr wszystkich filmwebowiczów ;o)

guska_a

również uważam, że 3 sezony to akurat. I tak już każdy sezon poniekąd był kopią pierwszego - ta sama budowa, pokazanie po kawałku tego co dzieje się "pół roku później" - jednak mimo drobnych nieścisłości, to scenarzyści pokazali nam świetne, trzymające w napięciu historie :) oglądałem, praktycznie jeden sezon dziennie, bo nie potrafiłem czekać na więcej :)

ocenił(a) serial na 9
guska_a

Chętnie obejrzał bym 4 sezon- wątek przewodni może pojawić się zupełnie nowy. Interakcje między Ellen a Patty spokojnie pociągnęły by 4 sezon i dla tych dwu postaci obejrzał bym ten 4 sezon z chęcią.

jarek_zegarek

Szkoda, że tacy fajni bohaterowie już nie żyją, Ray Fiske, Tom Shayes, ten 1 zwłaszcza był cool (mimo że homoseksualista, to dobrą rolę grał), a Ci co zostali? (no poza Ellen i Patty). Wes Krulik (przez "u" chyba?) i ten reporter? Nudni .... o ile czegoś nie wymyślą, to dla mnie niewiele ciekawych postaci 2 planowych pozostało ;/ Ale i tak z utęsknieniem czekam na 4 sezon ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones