PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
7,0 2
oceny krytyków
Układy
powrót do forum serialu Układy

W mojej opinii grający tą postać Słoweniec Zeljko Ivanek zagrał jedną z najlepszych i najbardziej wiarygodnych ról prawniczych jakie dane mi było widzieć. O dziwo, pobił w serialu samą Glenn Close, która, swoją drogą, też jest świetna (co przecież zaskoczeniem nie jest).

Początkowo epizodyczna rola, później przybiera na znaczeniu. Zdawać mogłoby się, że Ray Fiske to bezwzględny i pozbawiony wyrzutów sumienia prawnik, za nic mający sobie sprawiedliwość, prawo wykorzystujący jedynie jako narzędzie do zarabiania kasy. Czy jednak na pewno? Każdy musi ocenić sam...

Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 9
GodFella

Cudowna postać. Moja ulubiona w serialu, do czasy ujawnienia pewnej sceny. Chyba wiecie o co chodzi a nie mam zamiaru spolerować.

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

ja też jestem zachwycona tą postacią. i w tej scenie również.

ocenił(a) serial na 9
kaja

racja,świetnie zagrał tę rolę, ale jak dla mnie to najciekawszą postacią była Ellen, potem Patty, a Ray na 3-cim miejscu

Piotrek099

Oczywiście największe wrażenie na początku robi Close, ale rzeczywiście później Ivanek coraz bardziej skupiał moją uwagę. Zdecydowanie najlepsza rola w pierwszej serii. Bardzo podobał mi się też Ted Danson. Za to Byrne ok, ale bez szału - myślę, że lepiej można było dobrać aktorkę do tej roli. Z kolei in minus rodzeństwo Connorów, czyli Katie i David, ale dało się ich zdzierżyć.

ocenił(a) serial na 8
Albertino

Ivanek zagrał jak stary mistrz. Pamiętam go jeszcze z kilku innych produkcji, zawsze jest cholernie wyrazisty i przy tym bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones