PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
7,0 2
oceny krytyków
Układy
powrót do forum serialu Układy

Tak bardzo lubię te dwie aktorki i jestem ciekawa jak potoczy się ich znajomość w Damages...Jestem na początkowym etapie oglądania serialu i jak na razie jestem pod wrażeniem obu postaci.Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków:*

Ten serial wciąga i to jak:)

tara_05

Jeśli chodzi ci o to ,która lepiej gra to powiem ,że zdecydowanie Glenn Close ale pewnie dlatego ,że ma większe doświadczenie i "warsztat opracowany". Ktora okaże się twardsza tego nie wiem ;d

ocenił(a) serial na 10
tara_05

Oglądałam cały pierwszy sezon w internecie ( byłam strasznie ciekawa, jak to wszystko się dalej potoczy, nie miałam cierpliwości czekać na kolejne odcinki w tv :)) i wydaje mi się, że mimo wszystko twardsza okazuje się Patty, choć Ellen przez pewien czas dzielnie ją w tym goniła. Patty jest machiną, która to wszystko nakręciła i nie cofnie się w tym przed niczym. Ellen z kolei wraz z biegiem wydarzeń zdaje się słabnąć, widać wyraźnie że chciałaby to wszystko mieć za sobą. Zwłaszcza, że podczas prowadzenia całej tej sprawy zginęło kilka osób. Nie będę mówiła, kto dokładnie bo być może zepsułabym komuś oglądanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones