PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Szczerze dla mnie jest to bez sensu słyszałam już 3 wersje i w żadną nie wierze bo to jakieś chore ale może wy mi coś powiecie na ten temat??

ocenił(a) serial na 8
webersinke33

No niby ma być ten czwarty sezon, ni by są o nim wzmianki, ale nie ma nic konkretnego i tylko dają nam - złudnym fanom- nadzieję ze kiedyś on powstanie! :<<< Co możemy zrobić żeby popchać producentów do wyemitowania czwartego sezonu VM?

unkindbanana

Najlepszy serial na świeciem ale takie przeważnie są krótkie... najlepiej kręcić modę na sukces w nieskończoność. Ja się na takich sprawach nie znam, ale chętnie oglądałbym dalej.

ocenił(a) serial na 9
seamus

dokładnie.. nie ma to dla mniej najmniejszego sensu ani logiki... serial był dobry, ale go zdjęli, no bo wydawało im się, że jest za wąska grupa docelowa, ale to nieprawda!
ale tak właśnie jest, kicz w stylu moda na sukce będzie trwać wiecznie, właściwie wydaje im się, że im to taniej wychodzi, jest ten sam scenariusz, tylko pokoje i czasem bohaterów zmieniają...
ale to samo zrobili z Moonlight, nie rozumiem, jak można ściągać dobre seriale na rzecz jakiejś szmiry..

Elisa123

Hmm jestem fanka VM uwielbiam ten serial... Sciagam wlasnie pilot 1 odcinka VM 4 sezonu .. tylko gdzie reszta odcinkow?

ocenił(a) serial na 10
olcia432

olcia432 mogłabyć mi wysłać link skąd ściągasz ten odcinek? moje gg to : 9166156

ocenił(a) serial na 9
Morveuse

nie ma reszty... koniec, skończyli na tylko 3 sezonie...

ocenił(a) serial na 10
Elisa123

mam nadzieje ze bedzie. ogladalam odcinek 1 sezonu 4 ale on byl strasznie krótki... na youtubie jest chyba jeszcze i byl swietny jak pracuje w fbi...

ocenił(a) serial na 10
bella3

Ja też bardzo lubię ten serial, ale tak sobie myślę, że straciłby bardzo dużo w moich oczach gdyby akcja się toczyla juz w trakcie jej pracy w FBI, bez szkoly, Logana. Stałaby się wtedy kolejnym typowym serialem kryminalnym, których jest teraz wiele. Mi się osobiście znacznie bardziej podoba Veronica na uniwersytecie i raczej zrezygnowalabym z ogladania jej losow w FBI. Najlepiej by bylo gdyby przynajmniej dokrecili 1 odcinek i zamkneli niewyjasnione watki, zakonczyli to jak nalezy a nie tak ni w piec ni w dziewiec.

ocenił(a) serial na 10
Hefa

Ja również jestem fanką VM.Chciałabym,żeby wróciła do nas.:( Smutno mi bez niej.

ocenił(a) serial na 10
moniczka97

Wiecie czytałam ostatnio na takiej jednej stronie i tam Kristen Bell pisze ze moze sfinansować weronike mars.
Może się uda? Ejj no my musimy coś zrobić,żeby nasza Verka wróciła. :)

ocenił(a) serial na 10
moniczka97

w w w . h a t a k . p l / n e w s / 9 4 3 0 / K r i s t e n _ B e l l _ s f i n a n s u j e _ k i n o w a _ V e r o n i c e _ M a r s / tutaj macie ten link tylko skasujcie spację

ocenił(a) serial na 10
moniczka97

to Bell mowila rok temu... Jakos juz nie wierze w powrót... Chociaż nie powiem - ucieszyłoby mnie to ogromnie

ocenił(a) serial na 10
Aintha

ona to mówiła 24 września 2010 roku więc jeszcze rok nie minął.

ocenił(a) serial na 10
moniczka97

jeszcze jest nadzieja ;p może zróbmy taką akcję, że na twitterze czy facebooku jakiś plakat czy list z prośbą wysłać ^

moniczka97

http://www.facebook.com/editgroup.php?gid=150346305019020&sk=picture#!/home.php? sk=group_150346305019020

a propos promyków nadziei. Aż z wrażenia utworzyłam grupę na Facebooku.
Zapraszam :)

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Yyyymmm.trzeba założyć jeszcze stronę.xD
Może to podziała?

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Ejjj nie wiem co jest nie mogę odtworzyć twojej strony;(
Dlaczego?

webersinke33

Szczęśliwie dla fanów Rob Thomas nakręcił film przedstawiający dalsze losy nieugiętej blondynki pod tytułem Veronica Mars.

moniusiagno

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_150346305019020&ref=notif&notif_t=grou p_r2j#!/home.php?sk=group_150346305019020&ap=1

moje grupa na facebooku

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Mało nas jak na razie :(

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Chyba nie wszyscy mają facebooka .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones