PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Potrzebuje tytułu piosenki która leciała na końcu 3 odcinka w trzecim sezonie, Logan
rozmawia z Weroniką w bibliotece.
Proszę o pomoc ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Wychodzi w marcu, nie pamiętam dokładnej daty. Ostatnio nowy oficjalny trailer wyszedł, NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ ! VM to zdecydowanie mój ulubiony serial.

ja prawie wszystkie zaległości w serialach nadrobiłam i teraz z powrotem mam ochotę oglądać :)
to rozumiem, że w TO masz zaległosci ?

Shaka_01

To już niedługo :D Fajnie. Mój też

Chyba tak. Ale w TO nie duże, może jeden czy 2 odcini. Nie mam pewności. Jak będzie mi się chciało obejrzeć to wtedy sprawdzę gdzie utknęłam :D

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Nadrobiłaś już ? :)

Shaka_01

Tak. Jestem już na bierząco z TO i nadal bardzo mi się podoba. Jest tylko jeden minus - za dużo magii i czarownic a za mało wampiryzmu.
Więcej nie powiem bo nie wiem jak u ciebie z TO. Oglądałaś wszystkie odcinki?

I tak w ogóle to co słychać?
Bo jeśli chodzi o mnie to w pracy tak jak było czyli niezbyt cikawie. Ale za to w życiu prywatnym coraz lepiej :)

Shaka_01

http://www.filmweb.pl/news/Dick+Casablancas+z+%22Weroniki+Mars%22+b%C4%99dzie+mi a%C5%82+w%C5%82asny+serial-101864

To może być dobre. Uwielbiałam Dicka :D

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja też na bieżąco. :) No racja, trochę za dużo tej magii, ale jak nie ma Bonnie to magia jest ok xd

U mnie ok, nic ciekawego. Fajnie, że tobie się układa :)

Też uwielbiam Dicka! Ale to pokazanie jaśniejszej strony? Żeby go tylko nie zepsuli!

ocenił(a) serial na 10
immortal13

wszystko fajnie, ale po co w The Oryginals Tonkin?! bardzo jej nie lubię. ale teraz to nawet mi się nie chce myśleć o TVD. VERONICA!

Shaka_01

Wróciłam. Dawno mnie nie było, nie mogę się ogarnąć na filmwebie :)
Zaglądasz tu jeszcze???
Oglądałam jakiś czas temu VM - movie. Nie takie złe choć jednak serial był znacznie lepszy. Ale mimo to miło było zobaczyć Logana Dicka i całą resztę.
Co u ciebie?

Shaka_01

Podobała mi się Bonnie z tej "złej strony" to było bardzo ciekawe. No i Stefan i Reb, Stefan który ma Elenę gdzieś jest dużo ciekawszy. W ogóle Elena mnie teraz tak drażni jak jeszcze nigdy. Chce zabić Kola, Reb. Co ona sobie myśli. Niech tylko mi spróbuje tknąć Pierwotnych palcem to chyba jej go oderwę, ona jest dla nich za cienka.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Bonnie z tej złej strony całkiem spoko była, ale i tak jej strasznie nie lubię.

Stefan mający Elenę gdzieś - jak dla mnie jedna z najlepszych scen tego odcinka, albo nawet sezonu. ;) Tylko Kol go przebił. ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

A Elena szczerze mówiąc wydaje mi się po prostu za głupia na ten plan. Ona nigdy nie miała takich "genialnych" pomysłów. To pewnie przez sire bond Damon kazał jej być mądrą czy coś. xd

Shaka_01

Mądrą? A co mądrego ona zrobiła?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Wpadła na ten plan z zabiciem Pierwotnego, to za mądre jak na nią. Elena będąca ze Stefanem pewnie zaoferowałaby żeby Jer zabił ją, bo to będzie dla wszystkich lepsze i łatwiejsze, bo przecież wcale nikt nie chce zdobyć tego lekarstwa dla niej. xd

Shaka_01

To nie było mądre tylko złośliwe i egoistyczne. Trafiłaś na mój słaby punkt. Nienawidzę Eleny za ten pomysł!!!!!! Jeśli oni zabiją Kola to ja naprawdę za siebie nie ręczę.

A poza tym fajnie że w końcu udało nam się tak zgrać żeby pogadać, ba tak raczej to się mijamy.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

To było złośliwe i egoistyczne, ale jednocześnie mądre. ;) Szkoda, że Finn już nie żyje, bo tylko jego mogłabym poświęcić na ten szczytny cel uzdrowienia Elki. xd Oczywiście ja też jestem przeciwko zabijaniu Pierwotnych!

no jeszcze chyba nigdy nam się nie udało, a piszemy tutaj już prawie 1,5 roku. ;)

Shaka_01

Może i mądre a może niekoniecznie. Przecież oni nie mają pewności że pochodzą z linni krwi Klausa, przecież Klaus kłamie na każdym kroku(i za to go kocham) i co jeśli to od Kola pochodzą - zginą wszyscy.

Po oststnim odcinku i po tym co powiedział Kol jestem pewna że Damon i Kol znali się w przeszłości i Kol usunął mu pamięć. Ciekawe czy rozwiną ten wątek co o tym myślisz?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Plan mądry, ale przecież Elena nie będzie sobie zaprzątać głowy takim problemami jak to czy przypadkiem wszyscy nie zginą. Dlatego tez myślę, że nie uda im się zrealizować tego planu. Poza tym z kim ona by to robiła? Z Mattem i Jerem? Umarliby wszyscy zanim jeszcze zaczęliby coś dokładniej planować.

O jakie słowa Kola chodzi ci dokładnie?

Shaka_01

Ona też by umarła xDD

Kiedy rozmawiał z Klausem przez tel
http://www.youtube.com/watch?v=5rylCVinTYM
od 4,00

powiedział coś w stylu że pobił Damona w imie starych dobrych czasów.
A już kiedyś to podejrzewałam po tym balu Pierwotnych jak Damon zapytał Kola czy się skądś nie znają czy coś w tym stylu

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Co do "w imię starych czasów" to myślałam np. o tym jak przyjechał z Eleną do Jera, ale może masz rację...

Scena w której Elena błaga Klausa też była fajna, ciekawe co by zrobiła jakby Klaus był martwy. Cały czas próbują go zabić, a on im cały czas pomaga...

Shaka_01

Może nadinterpretuję, ale myślę że chyba jednak tak :) to mógłby być ciekawy wątek Klefan i Kolmon czy jak to tam nazwą. A co myślisz o Bonnie&Kol. Widziałam promo 12 odcinka i już lubię ich sceny.

Klaus jest niezastąpiony :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Bardzo podoba mi się twoja nadinterpretacja. ;) To byłoby świetne, gdyby oni się znali.

Nie znoszę Bonnie, uwielbiam Kola, więc mówię zdecydowane NIE! xd

Shaka_01

Zrobię zamach na Julie i sama będę pisać scenariusze :)))
Klaus byłby w każdej scenie xDDD i Alaric by wrócił

Nie mówię o związku Kola i Bonnie bo znając TVD to zniszczyłoby te postacie, ale o ich wspólnych scenach, rozmowach, czy nawet kłótniach. Oni obaj mają silne charaktery więc mogłoby być ciekawie :)
A ja Boonie lubię, jest taka silna psychicznie, nie potrzebuje żeby wszyscy ratowali jej tyłek. Potrafi postawić na swoim i mimo że już myślę lubi Salvatorów, nawet Damona, to jednak nie daje sobą pomiatać, tzn nie robi z siebie ich maskotki, ma swój własny rozum :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

hahahahh, mogę ci pomóc z tym zamachem. xd

Ja uwielbiam Kat, ale Bonnie po prostu nie mogę znieść. Zgadzam sie z tobą, że jest silną osobą i w ogóle, ale nie mogę patrzeć jak ona czaruje czy coś. Ma taki głupi wyraz twarzy i w ogóle, czarownice jakoś nie pasują mi do tego serialu. Znaczy nie pasowały na początku, teraz są już stałym elementem, ale ja dalej Bonnie nie lubię.

Shaka_01

No cóż, każdy lubi co innego :)

Choć co do tego że czarownice są stałym elementem to się zgadzam, czasem ten serial jest bardziej magiczny niż wampirzy

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Mnie denerwuje to, że jak mają jakiś większy problem to bardzo często okazuje się, że wystarczy, że Bonnie zrobi jakieś czary mary i po sprawie. Poleje jej się trochę krwi z nosa, ale i tak wszyscy wiedzą, że nieśmiertelna Bonnie przetrwa wszystko. xd

Shaka_01

Coś w tym jest :)

Shaka_01

Siedząc na filmwebie, oglądam też przy okazji Mansfield Park. Właśnie pojawił się Morgan xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tylko dla niego to oglądam choć nie gra głównej roli, ale miło ma niego popatrzeć.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Na Morgana zawsze miło patrzeć. XD

Shaka_01

http://c-monbuffy.tumblr.com/post/28510701500 XDDDD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

cudowne ;*

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Aaaa!!! dopiero teraz zobaczyłam twój nowy avatar. Cudowny !

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

https://www.facebook.com/shesamarshmallow FANPAGE O VERONICE MARS, PROSIMY O LAJKI I AKTYWNOŚĆ :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Kiedyś coś słyszałam, że ma być film na podstawie tego serialu. Wiadomo wam coś na ten temat?
Mam nadzieję, że zaczną kręcić 4 sezon co jest według mnie niestety bardzo mało prawdopodobne. No bo niektórzy aktorzy się nieźle zmienili... :' - (

ocenił(a) serial na 10
szmaercia

Oficjalne stanowisko stacji jest takie, że jest kryzys i nie mają na VM pieniędzy. A co do filmu to stacjia posiada prawa autorskie do projektu i ich nie odda, więc nie ma mowy ani o serialu internetowym (Krisaten Bell powiedziała, że mogłaby sfinansować produkcje) ani o filmie. Podobno Rob Thomas zaczął pisać scenariusz do 4 sezonu i nawet nakręcono pierwszy odcinek w którym V jest na stażu w FBI (połowę można obejrzeć na Youtube). Pisał również dalsze losy w postaci książki, ale chyba nigdy nie skończył.

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

widzisz, im? już nie jesteśmy same xd

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

Ano to szkoda.. może kiedyś wyjdzie 4 sezon. Będę wtedy w siódmym niebie! : D

szmaercia

Też bym tego chciała ale szczerze mówiąc to w to wątpię :( niestety
Minęło bardzo dużo czasu od 3 sezonu. Rzadko po takim czasie wznawiają serial :(

ocenił(a) serial na 10
immortal13

myślę, że na kolejny sezon nie mamy co liczyć, ale na film.. może ^. nie ma co tracić nadziei. ;)

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

żeby zrobić serial internetowy nie trzeba mieć uprawnień producenta. Ale nie można na tym zarabiać. A to by się bardzo nie opłaciło Kristen. Fajnie by było zebrać kilkaset tys ludzi i napisać coś w związku z tym do WB. Albo po prostu porozmawiać z Kristen, ona by stworzyła o tym serial, a my byśmy robili zbiórki pieniędzy, które przy powiedzmy kilkudziesięciu tysiącach ludzi, wynosiły by totalne grosze. I byłoby legalnie, bo byśmy wysyłali pieniądze na jej (jakieś tam konto by sobie zrobiła nowe) konto i pieniądze by przeznaczała na produkcje. Ale wątpię czy ktoś do niej coś takiego napisze, bo sam nie znam za bardzo j. angielskiego ani za bardzo nie wiem czy ma jakieś konta na twiterrach, facebookach czy jakiś stronach/blogach.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Też tak myślę..
Patrzcie co znalazłam!
http://www.funtest.pl/test/weronikamarsfan/ ! :D

ocenił(a) serial na 10
szmaercia

nie wiedziałam, że komuś się chce robić takie rzeczy ;d.

szmaercia

;)
W ostatnim pytaniu chciałoby się zaznaczyć Logan...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Oj, zgadzam się.. chciało by się. Ahh, aż mi się łezka w oku kręci, że tak zakończyli ten serial : c -.-'

szmaercia

Często dobry serial ma to do siebie że się ch*jowo kończy.

Już przerabiałam takie przypadki, chociażby z LOST.

Alice48

Co do LOST to lubiłam 2 pierwsze sezony, 3 jeszcze trochę, a pozostałe niby oglądałam ale tylko dlatego że chciałam zobaczyć jak się skończy no i się rozczarowałam ;(
Więc może powinniśmy się cieszyć że VM nie była kręcona aż do momentu osiągnięcia całkowitego dna, tylko skończyła się kiedy nadal była ciekawa tak jak na początku.
(chociaż gdyby dodali taki jeden odcinek w którym Veronica wraca do Logana to bym nie narzekała ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

niby tak, ale może właśnie w tym jej urok - nigdy nie przewidywaliśmy V i końcówka również zaskakuje. co prawda negatywnie, ale zaskakuje. i w pełni się, im zgadzam co do tego, że może dobrze, że tak zakończyli, bo dużo gorzej byłoby widzieć V staczającą się na dno (o ile bycie z Piz'em nie jest staczaniem się na dno xd)

immortal13

Tak, bycie z Pizem jest staczaniem się na dno :p
Z LOST miałam dokładnie tak samo! A w VM nawet nie musiałby być cały odcinek, wystarczyłaby 1 mała scena gdzie Veronica wraca do Logana...

Alice48

http://www.youtube.com/watch?v=tDDHNqg8mA8
to by mi pasowało ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

mnie też. xd oglądając to przypomniałam sobie jak bardzo Piz przypomina mi Zac'a Efron'a xd
witamy nową osobę !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones