PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 324
oceny
7,1 10 1 180324
5,6 35
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Nie bardzo rozumiem jak z tak zgrabnego materiału źródłowego jakim są dwa pierwsze tomy opowiadania i późniejsze tomy sagi zrobić tak niezdarny miszmasz... Ten serial ma zadatki na bycie dobrym ale jest tragicznie pocięty, podejmuje milion wątków, które wychodzą przed szereg i w danym momencie są niepotrzebne a gdy są potrzebne to ich nie ma. Czemu nie zabrali się najpierw za opowiadania a później za sama sagę? Plus za walkę z kompanami Renfri i relację Jaskier-Geralt. reszta to takie meh...

vAkatsuki

tony kiczu podlanego amerykanskim gównem, bieda i żenujca gra aktorska, na kazdym kroku tak jak i w grze wyczuwa sie tu siermienge, produkcja dla nastolatków

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

tak jak te protesty feministek wsród nich są bandyci,Zwolennicy ZSRR i Tuska, Partii PO i KO i mówią aby razem jednoczyć się przeciwko Polsce

vAkatsuki

przyszlosc tego kraju wygineła w czasie 2 wojny swiatowej, potomkowie towarzyszy komunistycznych jak to sie mowi, krew , nie woda pod rek z zgnilym lewactwem z uni europejskiej

corristox

warto samemu ocenić, tutaj cały sezon online https://filmhit.pl/seriale-online/wiedzmin-caly-serial/

ocenił(a) serial na 5
corristox

Popieram. Ja... obejrzałam 2 sezon i nie wierze własnym oczom... Efekty specjalne spoko, ale to nie ma nic wspólnego z Sapkiem i Geraltem. To po prostu funfick xddd

ocenił(a) serial na 4
corristox

Dokładnie jak piszesz. Grałem w grę i ta mi się podobała fabularnie lepiej niż serial. Tutaj sam nie wiem co się wyrabia. To wszystko co się dzieje jest jakieś takie bezładne. Akcja leci do przodu nie wyjaśniając wielu rzeczy. Tak się to ogląda w stylu, że
o dobra trzeba lecieć coś zabić to idziemy, nie wiadomo do końca czemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones