Wikingowie (2013-2020)
Wikingowie: Sezon 4 Wikingowie Sezon 4, Odcinek 6
Odcinek Wikingowie (2013-2020)

Jak mogło być

What Might Have Been 46m
8,2 2 112
ocen
8,2 10 1 2112
Wikingowie
powrót do forum s4e6

wreszcie Paryż!

PS. jakby ktoś znalazł utwór który śpiewa typek jak odpływają z Kattegat, to byłabym bardzo wdzięczna

ocenił(a) serial na 10
Andeddu

Zepsułeś moją operację. Chciałem dowiedzieć się o jakichś nowinkach historycznych (histerycznych)...

ocenił(a) serial na 8
KUNOvonLICHTENSTEIN

Sory, ale jak widzę tych domorosłych historyków, którzy uczą się jej chyba z Bravo Girl, to mnie ch*j strzela. Chociaż sam chętnie bym poczytał jego kolejne teorie o podbojach ziem Wikingów przez Franków.

ocenił(a) serial na 10
Andeddu

Ty idioto :) Nie mowie ze podbili ziemie, ale tam dotarli i zrobili trochę szumu.
Smieje się w twarz takim ludziom jak wy :) Odpaliliscie wikipedie i kura pewnie pol dnia szukaliscie informacji.
To wszystko to tylko teorie cymbały. Ale nie kazdy widzę załapał.

ocenił(a) serial na 8
Xear0

Hahaha, ,,nie mowie ze podbili ziemie, ale tam dotarli i zrobili trochę szumu.", jesteś tak głupim stulejarzem, że aż mi ciebie szkoda.
A po co wikipedia? O tym się nawet dzieciaki w podstawówce uczą ty kur*o bez szkoły.
Jakie znów teorie kretynie?

ocenił(a) serial na 8
taalaa

Jak Ragnar miał wizje o swojej starej rodzince, to było takie "Bogowie, to żem zje*ał :'(".
Rollo księżunio na koniu wygląda śmiesznie.
Ta Chinka mnie denerwuje, jakaś taka sneaky i nie wiadomo o co jej chodzi.
A Odyn mógł być bardziej fair, a nie chodzi po domach i puka czyjeś żony, kto to widział.

użytkownik usunięty
angryviking

Taki właśnie był Odyn w sagach: chodził i pukał czyjeś żony.

ocenił(a) serial na 10

Te żony pewnie później w swoich CV wpisywały "ukończenie uniwersytetu na Harbardzie".
Dobre joł, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8

A ludzie i tak za nim szaleli, to się nazywa mieć szacun na dzielni.

ocenił(a) serial na 5
taalaa

No wreszcie coś drgnęło w tym sezonie! Wystarczyło, że towarzystwo ruszyło dupska na wyprawę wojenną zamiast smęcić i kisić się we własnym sosie i od razu inaczej się to ogląda :) Bezapelacyjnie najlepszy jak dotąd odcinek tego sezonu, choć idealnie nie było.
Minusy:
- Ćpający Ragnar - to jest, jak rozumiem, jakiś lejtmotyw tego sezonu i stały punkt każdego odcinka? Może nie było tego tak dużo jak ostatnio, ale sam fakt, że koniecznie trzeba było o tym przypominać jest irytujący
- Chinka - nie przekonam się do tej postaci za nic w świecie. Pasuje tam jak pięść do nosa. A jak już wyruszyła na wyprawę to nabrałem obaw czy nie okaże się może jakąś mistrzynią wschodnich sztuk walki (choć kto wie, może się jeszcze okaże.. :/). I skąd taka modna fryzura?
- Hrabia "paczcie jaki jestem zuuyyyyy, zostanę cesarzem, hahaha!!!" Odon. Czarny charakter jak z kreskówki. W ogóle te "intrygi" na paryskim dworze są śmieszne.

Cała reszta na mniejszy lub większy plus ze wskazaniem na:
- klimat - ależ mi brakowało takiej sceny jak wypłynięcie łodzi - piękne!
- Ivara, który jest fajnie creepy :)
- Haralda i jego braciszka - niezłe skur*iele, ale dodają całości kolorytu. Scena palenia więźniów była mocna.
- ciekawy sposób na komunikację morską z maruderami ;)
- reakcje Ragnara i spółki na widok diuka Rolla :)

ocenił(a) serial na 10
taalaa

Scena z białym koniem i młodą rodziną złamała mi serce na amen

ocenił(a) serial na 9
Karpisz

Mi również. Poczułam, że się starzejemy:)

ocenił(a) serial na 9
taalaa

Powiedzcie mi proszę, gdzie mogę znaleźć wersje odcinków bez cenzury do pobrania? Chodzi mi o te od razu po premierze.

Samowski

kiedyś ktoś tu pisał, że ściągał z cho.mika wersje bez cenzury, a jak nie to na polskim history w sobote o 22 leci ;)

taalaa

w piątek :)

Delerith_Aranel

oj przepraszam mój błąd ;)

ocenił(a) serial na 9
taalaa

gość to chyba Trevor Morris

taalaa

Czy zna juz ktos jaki to kawałek?

Blackramzes

Völuspa - Trevor Morris ;)

taalaa

Völuspa - Trevor Morris i Einar Selvik ;)

taalaa

Dziekuje Pieknie za odpowiedz i pomoc :) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
taalaa

Przecież to nie to... Einar Selvik,a i owszem,ale Voluspa to inny utwór, który zresztą był już parę razy wykorzystany w Wikingach.

taalaa

Skad u Ragnara ciagle czerwone usta jakby krew?to od tego lekarstwa?

ocenił(a) serial na 10
guga15

bo ćpa... sypie się chłop na starość. umiera...

ocenił(a) serial na 8
guga15

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Betel_(u%C5%BCywka)

ocenił(a) serial na 6
taalaa

Kolejny fatalny odcinek. Miał być sztorm, nie było. Miała być walka, nie było. Dobrze, że choć ruszyli tyłki i jedni poszli, drudzy popłynęli. A postępują i gadają i tak bez sensu.

ocenił(a) serial na 8
taalaa

Udało Ci się znaleźć ten utwór ?

ocenił(a) serial na 8
taalaa

Effective Muds_-_Farewell

proszę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones