PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36607}

Z Archiwum X

The X Files
7,9 100 236
ocen
7,9 10 1 100236
8,2 12
ocen krytyków
Z Archiwum X
powrót do forum serialu Z Archiwum X

Tytuł odcinka czołówki Duch na korytarzu w monitoringu.ktos coś?

ocenił(a) serial na 8
tomek_torlop

https://youtu.be/zaRMx04Z4G4?t=21
??

ArchieIl

W jakim odcinku wystąpiła ta scena?

ocenił(a) serial na 8
tomek_torlop

Ja osobiście nie kojarzę żadnego.
A jesteś pewien, że to jest wycinek z jakiegoś odcinka, a nie luźna wariacja w temacie?/Znaasz odcinki z pozostałych elementów czołówki?

ArchieIl

Tak jestem pewien kiedyś to widziałem ale było to dawno. Pamiętam początek tego odcinka wydaje mi się że było to w szpitalu a ten duch ochraniał kobietę.Pamietam jak tą scenę Fox pokazywał na monitoringu Scali

ocenił(a) serial na 8
tomek_torlop

Sprawdziłeś tą wymienioną?
ED z sezonu 2?

tomek_torlop

W Excelsis Dei (sezon 2) są duchy i korytarze. Nie wiem czy tam jest dokładnie taka scena.

ocenił(a) serial na 8
latelamb

Ten z czołówki wygląda na jakąś piwnicę.

Może odcinek z tym żołnierzem z eksperymentów?

Albo tym kolesiem widzącym przyszłość?

Jeśli scena jest w czołówce od początku to wystarczy obejrzeć 1, 2 sezon.

ArchieIl

Ja obstawiam korytarz, z tyłu widać lepiej, bo pada światło i widać, że jest wąsko. No i jest lamperia na dole. Na całą czołówkę jest jakiś filtr nałożony, możliwe, że to nie duch tylko cień? Wtedy Soft Light by też pasowało - to wczesny odcinek też, z pierwszego sezonu.

latelamb

Stop! Z drugiego! ;)

ocenił(a) serial na 8
latelamb

Był jakiś odcinek gdzie Scully coś o wierze mówiła, a na koniec jakaś lampa strzeliła w odpowiednim momencie gdy jechali samochodem.

Ale to może być przy okazji tego chłopaczka ze stygmatami.

Jeśli jednak nie stygmaty to w nim coś było o kimś kto się nią opiekuje czy jakoś tak./opatrzność.

ArchieIl

3x11 Revelations.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones