PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427194}

Zakazane imperium

Boardwalk Empire
8,1 47 966
ocen
8,1 10 1 47966
7,2 8
ocen krytyków
Zakazane imperium
powrót do forum serialu Zakazane imperium

Nienawidzę tego serialu

ocenił(a) serial na 10

i każdemu szczerze go odradzam.

Po około 10 lat palenia fajek postanowiłem je definitywnie rzucić. 1 tydzień- koszmar. 2 tydzień - koledzy z pokoju w pracy przeprowadzili się na korytarz ponieważ nie dawali ze mną rady. 3 miesiące bez fajka!! Aż do momentu gdy zacząłem oglądać ten cholerny serial. Ten Nucky, jak on zaciąga się z przyjemnością. Ten Jimmy jak sobie jara jeden za drugim... BTW skoczyłem po chleb do osiedlowego żulika a wróciłem z fajkami. O i właśnie obejrzałem 8 odc, skonczylem szklaneczke johny walkera i idę z psem na spacerek to sobie zajaram. NIE OGLADAJCIE TEGO SERIALU

Ghost6

hahahaha:)
pierwszy komentarz , który szczerze mnie rozbawił:)
jednak obejrzę, w razie czego mam fajki w pogotowiu:) pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 9
syla31

Coś w tym jest :) Mnie najlepiej ogląda się go z paczką fajek i szklaneczką ginu...

ocenił(a) serial na 8
ajlawiu

Polecam Marvit!:)

Ghost6

Rewelacyjny komentarz ;) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
czapski

Popieram

ocenił(a) serial na 8
Ghost6

hahaha...umarłam ze śmiechu coment the best;)serial rewelacja!;)

ocenił(a) serial na 8
kocurek244

Dokładnie

Ghost6

A pewnie juz wpadliscie tu by mu dolozyc,ze bluzga na serial :P

adi200022

To tak jak przy Twin Peaks pażyło się kubek czarnej kawy. Chociaż też jej dawno nie piłam, a jak już to z mlekiem.

ocenił(a) serial na 10
agaa137

Do Twin Peaks, pierwszej emisji w TVP, to ja mogłem pić co najwyżej kakao:).

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

Ciebie zainspirowały fajki a ja myślę gdzie kupić takie pistolety co oni mają ;)

Ghost6

Najnudniejszy ze wszystkich seriali HBO. Zapaść.

ocenił(a) serial na 10
derro

Ten film jest jak Media Mark... resztę dośpiewaj sobie sam :P

Ghost6

Sam jesteś idiotą, a świadczy o tym najlepiej twoja słaba wola.

ocenił(a) serial na 10
derro

Widzę że sobie dośpiewałeś. A teraz idź obejrzeć jakieś Transformersy czy inne pierdy.

ocenił(a) serial na 9
Ghost6

zenujace jest podejmowanie dialogu z takimi ignorantami jak derro

ocenił(a) serial na 8
mihas

Spokojnie, luzik, to tylko serial

ocenił(a) serial na 8
derro

Spokojnie, luzik, to tylko serial

Ghost6

heh szczerze to miałem podobnie;P

ocenił(a) serial na 8
Ghost6

No nie powiem jak się pali i pije to nakręca klimacik xD

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

No nie, z tym komentarzem nie sposób się nie zgodzić. Po prostu musiałem wyciągnąć fajkę i nabić ją tytoniem, do tego gin&tonic. Aczkolwiek z drugą częścią się nie zgodzę, dla mnie to fenomenalny serial. To nawet lepiej ,że się ciągnie i czasem jest mało akcji. Po ostatnich filmach z hollywood, w których jedyne co jest to akcja, akcja i akcja aż przyjemnie sobie tak odpocząć oglądając Zakazane Imperium.

Ghost6

w takim razie pod żadnym pozorem nie oglądaj Mad Menów..bo do nałogu nikotynowego dojdzie alkoholizm!!!!;))

ocenił(a) serial na 10
laieboy

kusisz....:)

ocenił(a) serial na 8
laieboy

Dokładnie, nałogowcom radzę trzymać się z daleka :)

Ghost6

Nigdy nie lubiłem whisky, ale właśnie skończyłem oglądać serial, i mam zamiar się wybrać do sklepu :)

ocenił(a) serial na 8
Fifczak

Trzeba być twardym!:)

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

O nie!!! Jednak będzie druga seria. Wątrobo i wy płucka... trzymajcie się:).

Ghost6

to dlaczego dałeś 9/10, skoro tak serialu nienawidzisz? ;o

ocenił(a) serial na 10
kropkaaa

http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Nucky

Ten watek od początku podszyty jest szczyptą ironii z nutką szydery. Niestety są w naszym społeczeństwie takie indywidua jak ty Nucky, prości jak budowa cepa, do których trzeba mówić językiem równie prostym jak oni sami. Twój wiele wnoszący do wątku wpis oczywiście zgłosiłem. Mam nadzieję że twoja kariera na tym forum będzie krótka. bez pozdrowień

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

to jeszcze zadzwon na psy

ocenił(a) serial na 10
Nucky

Weź wyjdź ty JP i fanie "firmy". Wszyscy kozacy przed monitorem. A w realu pryszczate szczyle w bluzie prostej.

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

nie slucham firmy, w realu bys tego nie powiedzial. Sory ogolnie za moj wpis nie chodzilo mi o ciebie tylko o tego co sobie dospiewal ;p moj błąd fanie prostej

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

o nie!!!! Druga seria... Johnego W. brak:(

ocenił(a) serial na 8
Ghost6

Mad Men jest jeszcze gorszy, tam cały czas jarają:)

ocenił(a) serial na 9
Ghost6

Mam to samo, tylko ja ze strzelaniem do ludzi.

ocenił(a) serial na 9
Ghost6

przywitaj mnie w klubie :P

Ghost6

Mam to samo , tylko że ja zaczęłam znów się spotykać z kolesiami z klamką ;p

ocenił(a) serial na 9
grabano

czy wystarczą klamki u drzwi by się z Tobą spotkać?

mam około 16 więc arsenał już nie byle jaki ;)

peeszet

"klamki "

ocenił(a) serial na 9
Ghost6

Dobre uśmiałem się :-)

ocenił(a) serial na 8
siLk_2

Ja również

ocenił(a) serial na 7
Ghost6

Przyłączam się :)

ocenił(a) serial na 8
iacob

Ja też

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

Obejrzałem 2 odcinki i już wiem że lekko nie będzie. 2 odc obejrzałem wczoraj. już byłem po wieczornym spacerze z psem a więc i po fajce. I co z tego? Po zakończonym seansie na balkon na fajeczkę. Dzięki Bogu że Dexter nie jara.

Ghost6

Co do fajek to fakt ten serial "namawia" do palenia , ale to i tak nic w porównaniu z serialem Mad Men. Tam to jest w ogóle jakaś masakra, palą i piją non stop - ha ha
Serial jest świetny , ale jeśli ktoś rzuca palenie to szczerze odradzam oglądać Mad Men'a- ha ha ;D

Ja pozostaję przy swoim - faceci z klamką - choć nie powiem akcja Jimmiego z nożem w ostatnim odcinku była świetna.
Pozdrawiam Nati ;d

ocenił(a) serial na 9
grabano

Jeśli chętka na jaranie bierze was prze BE, nawet nie spoglądajcie na Mad Men. Przez to dzieło sam zacząłem palić. Choć Lucky Strike w Polsce są poza zasięgiem.

Ghost6

w latach 40 nawet sportowcy :0 reklamowali reklamowali i palili to gówno.Nie nazwałby tego serialu arcydziełem ,dzisiaj wszysko co lepsze od plebani nazywane jest arydziełem ehm

gotowe

A co masz do Plebani ? Ha ha ;d

Tak na serio, to fakt może arcydzieło to i nie jest, ale na pewno jeden z lepszych seriali przedstawiający tamte czasy prohibicji, łapówkarstwa , walk o wpływy i władzę etc.
Dla mnie zasłużone 9

Pozdrawiam ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones