PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427194}

Zakazane imperium

Boardwalk Empire
8,1 47 968
ocen
8,1 10 1 47968
7,2 8
ocen krytyków
Zakazane imperium
powrót do forum serialu Zakazane imperium

Nienawidzę tego serialu

ocenił(a) serial na 10

i każdemu szczerze go odradzam.

Po około 10 lat palenia fajek postanowiłem je definitywnie rzucić. 1 tydzień- koszmar. 2 tydzień - koledzy z pokoju w pracy przeprowadzili się na korytarz ponieważ nie dawali ze mną rady. 3 miesiące bez fajka!! Aż do momentu gdy zacząłem oglądać ten cholerny serial. Ten Nucky, jak on zaciąga się z przyjemnością. Ten Jimmy jak sobie jara jeden za drugim... BTW skoczyłem po chleb do osiedlowego żulika a wróciłem z fajkami. O i właśnie obejrzałem 8 odc, skonczylem szklaneczke johny walkera i idę z psem na spacerek to sobie zajaram. NIE OGLADAJCIE TEGO SERIALU

ocenił(a) serial na 10
grabano

ghost6 - nie czytałem wszystkiego powyżej, ale spróbuj rzucić fajansy przy SOA a szczególnie Mad Menie, w które się wkopałem:)
Tak zdrowy tryb Dexa to jest czego nam trzeba (chociaż czasem nie wiem kiedy kolo śpi:))
pozdr

ocenił(a) serial na 8
grabano

Plebania lepsza niż Klan he he:)

ocenił(a) serial na 8
grabano

Plebania lepsza niż Klan he he

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

Właśnie obejrzałem 3 odc II serii i mówcie co chcecie. To jest zaje... fajny serial. Idę zajarać;)

ocenił(a) serial na 8
Ghost6

W HBO pracują sami geniusze

użytkownik usunięty
Ghost6

Ja zaczęłam jarać [znowu] na MadMenach, po 5 latach przerwy... Nienawidzę tych seriali.

Ghost6

tez znam ten bol- rzucanie palenia i filmy. Podobnie dziala zerwanie z chlopakiem i nagle wszedzie zakochani w usciskach. Nawet w reklamach ;/

ocenił(a) serial na 8
peggySage

Dobre, ale mnie przynajmniej palenie ominęło:)

ocenił(a) serial na 8
Ghost6

Ja na szczęście nie palę...

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

Serial Gommora to samo...

Ghost6

haha, Tyrasz łeb. Powiem Ci tak, ja jarałem z piec, ale jak debil, nie znam takiego harta na szlugi drugiego, nie jaram w Sierpniu będzie 6 lat. Dla mnie pierwszy tydzień to zero myśli, człowiek obłędu dostaje, najgorsze, zamkniesz oczy, Widzisz szlugę. Później już sie przyzwyczajałem. Ale nie mam tak, ze oglądałem i się cisnieniowałem. Choc ostatnio taki okres w życiu, że nachodzi. To samo jest w Peaky Blinders, szlug multum, non toper walą łyche i koks żrą hah. Z kosem i szlugami bez lipy, ale oglądałem podczas tej kwarantanny, od zawsze pije dużo alko i cisnienie mi tylko robili haha. Pozdrawiam. A do szlug zobaczymy, może wrócę. 5,5 roku nawet bucha nie wziąłem, inaczej bym wrócił.

ocenił(a) serial na 10
Ghost6

O kurła facet, w takim
razie mam nadzieję, że nigdy nie trafisz na Mad Men....:/

ocenił(a) serial na 9
Ghost6

Mus zapalić

Ghost6

i jak tam Wasze palenie po latach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones